Unlock Excel 2007 5.5
Doskonałe Data Solutions zaprojektowane specjalne oprogramowanie, Excel 2007 Password Unlocker.
 
0

Do darmowego wypróbowania
ByteDesigner 2.3
ByteDesigner jest wschodzących narzędzie do projektowania baz danych przedsiębiorstwa na wszystkich szczeblach organizacji, przy użyciu tych samych pojęć znajdujących się w narzędzia kosztujących tysiące dolarów.
 
0

Komercyjny
DbMouse FREE 6.2.1
Nowoczesne narzędzia oparte na wstążki manipulacji danych Microsoft SQL Server Główne cechy: przeglądarka Szybkie bazy danych.
 
0

Oprogramowanie typu Freeware
ApexSQL Monitor 2015.03
ApexSQL monitor śledzi wydajność serwera SQL i wydajność systemu na wielu lokalnych i zdalnych maszyn i instancji SQL Server.
 
3

Do darmowego wypróbowania
The Ant 2.0
Obecnie jest ostra konkurencja, klienci są informowani, a jeśli jesteś mniej niż najlepiej - jesteś zamknięcia niczego z nikim .
 
1

Demo
FuzzyCruce 1.7
Chcesz wyczyścić bazę danych nazw i adresów, które mogą się powtarzać? Chcesz przyłączyć dwie tabele z błędnie nazwy? Z FuzzyCruce będzie można wykonywać większość niezbędnych działań, aby oczyścić bazę danych i połączyć dwie tabele z różnych źródeł.
 
1

Do darmowego wypróbowania
YellowPageRobot France Edition 1.2
Bezpośredni narzędzie marketingowe. YellowPageRobot-FR-PJ przechwytuje dane ze stron (żółty, super, itp.) na całym świecie i zapisuje go do programu Excel. Pay-per-line. Działa także z chińskim, rosyjskim, Czeck, słowacki, yellowpages arabski ... nie
 
0

Oprogramowanie typu Freeware
YellowPageRobot Spain Edition 1.2
Bezpośredni narzędzie marketingowe. YellowPageRobot-ES-PA przechwytuje dane ze stron (żółty, super, itp.) na całym świecie i zapisuje go do programu Excel. Pay-per-line. Działa także z chińskim, rosyjskim, Czeck, słowacki, yellowpages arabski ... nie
 
1

Oprogramowanie typu Freeware
YellowPageRobot Australia Edition 1.2
Bezpośredni narzędzie marketingowe. YellowPageRobot-AU-YP przechwytuje dane ze stron (żółty, super, itp.) na całym świecie i zapisuje go do programu Excel. Pay-per-line. Działa także z chińskim, rosyjskim, Czeck, słowacki, yellowpages arabski ... nie
 
0

Oprogramowanie typu Freeware
YellowPageRobot USA Edition 1.2
Bezpośredni narzędzie marketingowe. YellowPageRobot-US-YP przechwytuje dane ze stron (żółty, super, itp.) na całym świecie i zapisuje go do programu Excel. Pay-per-line. Działa także z chińskim, rosyjskim, Czeck, słowacki, yellowpages arabski ... nie
 
0

Oprogramowanie typu Freeware
Code Compare Pro 4.00
Kod Porównaj to potężny plik i folder seryjnej narzędzie, które pokazuje nowy poziom porównanie kodu.
 
6

Do darmowego wypróbowania
CSV to PDF 2.1.2
CSV do formatu PDF - Edycja CSV i TSV, Convert CSV do formatu PDF, Wstaw Tytuł i obrazu przed CSV, CSV do pliku PDF Merge CSV do formatu PDF jest dla tych, którzy chcą edytować, dzielić, zmienić kolejność drukowania i eksportu CSV w formacie PDF.
 
1

Do darmowego wypróbowania
Canyua CSV Editor Pro 2.1.5
CSV Editor jest dla tych, którzy chcą edytować, dzielić, zmienić kolejność drukowania i eksportu CSV jako format programu Microsoft Excel.
 
7

Do darmowego wypróbowania
Database Cleaner 1.2
Cleaner Database pomoże Ci znaleźć i usunąć duplikaty rekordów i ujednolicenia listy bazy danych, można łatwo dopasować 2 oddzielne listy baz danych.
 
6

Demo
DbMouse 6.2.1
Nowoczesne narzędzie oparte wstążka manipulacja danych Microsoft SQL Server Główne cechy: Szybka przeglądarka bazy danych.
 
20

Do darmowego wypróbowania
ApexSQL Comply 2014.04
ApexSQL przestrzegać to potężne narzędzie SQL Server audytu z szerokiego zakresu możliwości dostępu, zmiany, audytu i bezpieczeństwa na instancji SQL Server, baz danych i obiektów.
 
5

Do darmowego wypróbowania
ApexSQL Version 2014.01
ApexSQL Wersja jest SQL Server Management Studio dodatek, który pozwala na kontroli wersji baz danych SQL i obiekty bezpośrednio z wnętrza SSMS.
 
3

Do darmowego wypróbowania
ApexSQL Restore 2016.01
ApexSQL Restore jest narzędziem SQL Server, który przywiązuje zarówno rodzimych i natywnie skompresowane kopie zapasowe baz danych SQL i kopie zapasowe dziennika transakcji jako żywych baz danych, dostępne za pośrednictwem SQL Server Management.
 
4

Do darmowego wypróbowania
ApexSQL Refactor 2016.04
ApexSQL Refactor jest bezpłatna baza danych SQL formater i przeróbek przez narzędzie SQL Server.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
ApexSQL Complete 2016.03
ApexSQL Ukończ może automatycznie wypełnić słów kluczowych SQL, oświadczeń i identyfikatorów.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
ApexSQL Build 2016.01
ApexSQL Budowanie tworzy lub aktualizuje istniejące DB tworzenie skryptów SQL, wdrażanie pakietów lub C #.
 
21

Do darmowego wypróbowania
Access Restore Toolbox 1.0.0
Dostęp Restore Toolbox proponuje usługi przywracania bazy danych premii dla wszystkich użytkowników programu Microsoft Access, niezależnie od wersji w użyciu i złożoności szkody.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Invantive Query Tool 2013R2 - Free 2013R2-FR
# Darmowe darmowe narzędzie kwerendy w czasie rzeczywistym analizy operacyjnej Invantive zapewnia Państwu w czasie rzeczywistym informacji operacyjnych (OI) w całym przedsiębiorstwie.
 
11

Oprogramowanie typu Freeware
DataNumen Database Recovery 2.0
DataNumen Odzyskiwanie danych to potężne narzędzie do odzyskiwania danych. Obejmuje narzędzia odzyskiwania DataNumen Naprawa Access, do baz danych MS Access uszkodzony MDB i ACCDB i DataNumen DBF Naprawa, dla uszkodzonych baz danych DBF. Główne
 
15

Demo
MySQL Restore Toolbox 1.0.0
MySQL Restore Toolbox jest potężnym narzędziem do odzyskiwania danych, wpływając na integralność plików baz danych w formacie MySQL, nie wahaj się stosowania tego programu, jeśli coś pójdzie nie tak i dana informacja wydaje się być uszkodzony i nie.
 
5

Do darmowego wypróbowania
DBF Restore Toolbox 1.0.0
DBF Restore Toolbox jest dokładnie to, czego potrzebujesz, aby przywrócić uszkodzone pliki baz danych, które zostały uszkodzone z powodu wirusów i innych zdarzeń, mających wpływ na strukturę baz danych DBF.
 
4

Do darmowego wypróbowania
MDF Viewer Tool 2.1.8
Uszkodzenia bazy danych jest to wspólny problem, że wiele osób i firm od czasu do czasu zmierzyć.
 
2

Do darmowego wypróbowania
MDB Viewer Tool 2.0.4
Dzięki ich powszechnej popularności, łatwości tworzenia i konserwacji, jak również wsparcie wybitne branży, dostęp do baz danych można znaleźć praktycznie na każdym komputerze.
 
19

Do darmowego wypróbowania
DBF Viewer Tool 3.0.1
Plików DBF to podstawowy format bazy danych dla wielu popularnych systemów zarządzania bazami danych, takich jak FoxPro, dBase, Clipper.
 
6

Do darmowego wypróbowania
SQL Server Restore Toolbox 1.0.0
SQL Server Przywracanie Toolbox jest dokładnie to, co administratorzy baz danych muszą rozwiązać korupcji folderów bazy danych w SQL formatu obsługiwane.
 
2

Do darmowego wypróbowania
HR Tracking Database Software 2.4.6
Tracking HR Software Database dla pracownika i informacji pracy dla firm Tracking Software Database HR przez DB-Pros, Inc został zaprojektowany do zarządzania HR i zatrudnienia danych z szybkich rezultatów, przy zachowaniu dokładności i.
 
32

Do darmowego wypróbowania
dotConnect for Oracle 8.4
DotConnect dla Oracle jest rozszerzoną dostawcy danych budowane przez ADO.NET architektury i ramy rozwoju. Z stanu rozwiązań ORM sztuki, takich jak Entity Framework i LINQ do SQL, wprowadza nowe podejście do projektowania aplikacji i zwiększa
 
69

Do darmowego wypróbowania
dotConnect for MySQL 8.3
DotConnect dla MySQL jest rozszerzoną dostawcy danych budowane przez ADO.NET architektury i ramy rozwoju wielu innowacyjnych technologii. Z stanu rozwiązań ORM sztuki, takich jak Entity Framework i LINQ do SQL, wprowadza nowe podejście do wniosków
 
48

Do darmowego wypróbowania
dotConnect for PostgreSQL 7.3
DotConnect dla PostgreSQL jest rozszerzoną dostawcy danych budowane przez ADO.NET architektury i ramy rozwoju wielu innowacyjnych technologii. Z stanu rozwiązań ORM sztuki, takich jak Entity Framework i LINQ do SQL, wprowadza nowe podejście do
 
13

Do darmowego wypróbowania
dotConnect for Salesforce 2.4
DotConnect dla Salesforce jest rozwiązaniem dla integracji danych z Salesforce.com CRM i bazy danych w chmurze cloud Database.com z szeroko stosowanych technologii danych Microsoft rozwoju. Obejmuje dostawcę Entity Framework, dostawcy ADO.NET i
 
34

Do darmowego wypróbowania
dotConnect for SQLite 5.2
DotConnect dla SQLite jest rozszerzoną dostawcy danych budowane przez ADO.NET architektury i ramy rozwoju wielu innowacyjnych technologii. Z stanu rozwiązań ORM sztuki, takich jak Entity Framework i LINQ do SQL, wprowadza nowe podejście do
 
10

Do darmowego wypróbowania
Entity Developer Professional 5.7
Developer podmiot jest potężnym narzędzie do modelowania i generowania kodu dla ADO.
 
38

Do darmowego wypróbowania
DocKIT for SharePoint 2013/2010/2007 8.0.1
DocKIT for SharePoint jest potężną aplikacją do dokumentów migrujących, uprawnienia NTFS, danych oraz ich właściwości metadanych z plików udostępnionych w sieci, serwerów plików i lokalne dyski twarde dla Microsoft SharePoint 2013, SharePoint 2010 i.
 
52

Komercyjny
WowBase 1.58
Tworzenie własnej bazy danych szybko i łatwo. Główną cechą programu - te nie są w postaci rzędów, w postaci karty. Ta metoda edycji rekordy nie próbował! Jest zupełnie inny stosunek do ewidencji: teraz to nie jest jeden cienki pasek z tysięcy, a
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
XLSafe 1.1
Nasza Microsoft Oprogramowanie ochronne EXCEL, XLSafe , może pomóc zabezpieczyć zawartość plików i ograniczenie ich dystrybucji w tym samym czasie.
 
43

Demo