Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Plex Home Theater 1.4.0.459 32x32 Plex Home Theater 1.4.0.459 Pobranie


Materiały do pobrania: 51561
System operacyjny:
Licencja: Open Source
Ostatnio zaktualizowane: 2015-05-03
Rozmiar: 50.66 MB
Wydawca:

Plex Home Theater 1.4.0.459 zrzut ekranu Plex Home Theater 1.4.0.459 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Plex Home Theater 1.4.0.459

Plex Home Theater Jest przeznaczony do instalacji na dedykowanym komputerze (są wersje na PC, Mac i Linux są dostępne) podłączony do telewizora, oraz pozwala na dostęp do całej biblioteki multimediów i cieszyć się nim na dużym ekranie. Oferuje on wbudowane wsparcie dla lokalnej pamięci masowej (na komputerze PC lub Network Attached Storage), a także do treści przechowywanych na Plex Media Server. Dodatkowo będzie odtwarzać filmy i programy telewizyjne transmitowane ze wszystkich głównych dostawców tam.
Plex Home Theater Pozwala także na łatwe organizowanie materiałów do poszczególnych kategorii (takich jak "Program TV", "Komedia", "do obejrzenia" ...), dzięki czemu jest bardzo proste, aby zawsze znaleźć to, czego szukasz. Będzie również sprawdzić biblioteki multimediów i automatycznie pobrać wszystkie brakujące metadane, takie jak tytuły, daty wydania, i tak dalej z TheMovieDB.
Jak również o kilka świetnych funkcji, Plex Home Theater został zaprojektowany od podstaw, aby dobrze wyglądać na ekranie telewizora i jest kompatybilny z większości regulatorów IR co tak naprawdę nadaje się do częstego stosowania. To może zająć trochę przyzwyczaić, jeśli jesteś przyzwyczajony do innego oprogramowania kina domowego, na przykład Plex Home Theater nie obsługuje tradycyjne wykorzystanie przycisków myszy. Ale gdy już się do tego przyzwyczaić nigdy nie patrzeć wstecz!
Więcej materiałów do pobrania Plex Home Theater: