Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Need For Speed World 1.8.40.1166 32x32 Need For Speed World 1.8.40.1166 Pobranie


Materiały do pobrania: 19417
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-24
Rozmiar: 6.1 MB
Wydawca:

Need For Speed World 1.8.40.1166 zrzut ekranu Need For Speed World 1.8.40.1166 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Need For Speed World 1.8.40.1166

Need For Speed World Jest wolna, w Internecie wersja bardzo popularnej gry wyścigowe stylu arcade serii. Gra jest masowo multi-player gry otwarty świat, z którym można rozmawiać i wyścig z wieloma innymi graczami z całego planety.
Need For Speed World RPG w stylu wypoziomowanie ma się i lepsze samochody, aby odblokować. Gra pozwala na dodawanie nowych przyjaciół, aby brać udział w konkursach i konkurują ze sobą w wyścigach.
Gra robi wymaga posiadania konta użytkownika, aby rozpocząć odtwarzanie. Jak najszybciej konfiguracji konta można rozpocząć od utworzenia profilu kierowcy i wybierz pierwszy samochód z początkowej selekcji. Podobnie jak w przypadku innych gier role gra zręcznościowa, musisz zacząć ukończenie celów; wygrywanie wyścigów, aby zdobyć punkty doświadczenia. Jak rozpocząć wyrównywania
się, znajdziesz lepsze samochody do kupienia.
Need For Speed World Ma dość intuicyjny gameplay, ale obsługa w stylu arcade, nie oznacza, że ​​tak naprawdę nie jest realistyczne i dokładne. Jest kilka śmiesznych rzeczy można zrobić w grze, takich jak na zmianę z pełną prędkością lub dryfu. Można również zwiększyć prędkość samochodu, aby zmusić przeciwników z drogi.
Ogólnie rzecz biorąc, w stylu arcade to świetna zabawa do gry, choć nie bardzo
realistyczne. Grafika jest bardzo gładka i rozgrywka jest bardzo
dobre dla MMOG. Minusem jest to, że pozostali gracze darmo
Tryb są wyświetlane tylko jako duchy i można jechać przez nich.
Pobierz oprogramowanie przez Electronic Arts Inc