Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

EZTalks 2.1.0.0 32x32 EZTalks 2.1.0.0 Pobranie


Materiały do pobrania: 17754
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-17
Rozmiar: 12.68 MB
Wydawca:

EZTalks 2.1.0.0 zrzut ekranu

Opis wydawcy do EZTalks 2.1.0.0

EZTalks Jest potężnym aplikacji wideokonferencji, który ma świeże spojrzenie interfejs użytkownika, który pozwala komunikować się z innymi. Aplikacja jest dobrze zaprojektowany i może być stosowany do edukacji online, szkolenia online, spotkania on-line, seminariów internetowych i prezentacji online.
Oprócz standardowej bezpłatnej wersji EZTalks , deweloperzy oferują również wersję serwera dla każdej firmy lub organizacji do wdrożenia w ramach własnej sieci.
Najważniejsze funkcje:
  -Start Lub umówić się na spotkanie: wystarczy kliknąć jeden przycisk, aby umówić się na spotkanie z aplikacji systemu Windows EZTalks . ,
  -Invite Uczestników na spotkaniu: nikogo chcesz zaprosić na spotkanie, jak przyjaciół, kolegów, klientów i studentów poprzez e-mail zaproszenia.
  -Face W twarz z HD wideo i audio: wsparcie 16 strumieni HD wideo i HD konferencji VOIP głos.
  -
Udostępnianie ekranu: Istnieją trzy sposoby udostępniania ekranu; pulpit akcja, aplikacja akcji lub region akcji.
  -
Udostępnianie Treść: Możesz dzielić niemal wszystkie rodzaje wspólnych plików, takich jak Word, Excel, PowerPoint, PDF i tekst.
  -Collaboration Narzędzia: Takie jak tablicy, pilotem, rozmowy prywatnej lub publicznej i adnotacji i narzędzi do rysowania.
Darmowa wersja aplikacji ma ograniczenia, jak można konferencyjnych tylko niecałe trzy uczestników jednocześnie.