Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Citrio 41.0.2272.254 32x32 Citrio 41.0.2272.254 Pobranie


Materiały do pobrania: 62216
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-28
Rozmiar: 711.55 KB
Wydawca:

Citrio 41.0.2272.254 zrzut ekranu Citrio 41.0.2272.254 zrzut ekranu Citrio 41.0.2272.254 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Citrio 41.0.2272.254

Citrio Jest nowej generacji, szybki i skuteczny przeglądarka, opracowany przez Catalina Group Ltd. Citrio jest na bazie chromu, co oznacza, że ​​nie pochodzi jego podstawową funkcjonalność z projektu open source Chromium. Ponadto Citrio posiada szereg unikalnych cech własnych, które czynią go niezastąpionym narzędziem dla wysokiej jakości przeglądania stron internetowych. Przeglądarka jest dostępna dla systemów Windows i Mac OS. Citrio Jest całkowicie bezpłatny dla użytku osobistego i komercyjnych.
Najważniejsze funkcje
  -Inbuilt Download Manager:
Citrio Menedżer pobierania posiada szereg istotnych cech, które pozwalają uzyskać pełną kontrolę procesu pobierania. Wszystkie pliki są sortowane według daty w sekcji Citrio pobrano. Citrio Pozwala wstrzymać pobieranie, wznowić je później i zapisać to, co zostało pobrane przed nagłym zaniku lub Twoje połączenie internetowe jest stracone. Citrio Na akcelerator pobierania przyspiesza pobieranie do 5 razy, w zależności od strony internetowej i sprawia, że ​​cały proces szybciej i płynniej.
  -Powerful MediaGrabber:
Citrio Jest wyposażony w funkcję MediaGrabber, który pozwala na pobieranie plików z wszystkich najbardziej popularnych serwisów wideo. MediaGrabber może pobierać wiele plików w czasie rzeczywistym i innego oprogramowania uruchomionego w tle. Aby pobrać film należy kliknąć żółty przycisk w prawym górnym rogu okna przeglądarki. Pobieranie rozpocznie się od razu, a zakończy się w ciągu kilku chwil.
  - Citrio Proxy Widget:
Widget proxy wbudowana pozwala na zmianę adresu IP komputera w ciągu kilku sekund, a tym samym można surfować po Internecie anonimowo. Pozwala to na dostęp do stron internetowych o ograniczonym geograficznie, maskowania prawdziwego adresu IP i zachować przeglądanie prywatne.
  -Safe I bezpieczne:
Citrio Obchodzi wiele o prywatności. Citrio Nigdy nie gromadzi żadnych danych osobowych. Co więcej, ma zintegrowany phishing i ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, aby zapewnić absolutne bezpieczeństwo podczas przeglądania stron.
Więcej materiałów do pobrania Citrio: