Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Autoruns 13.30 32x32 Autoruns 13.30 Pobranie


Materiały do pobrania: 236874
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-22
Rozmiar: 533.66 KB
Wydawca:

Autoruns 13.30 zrzut ekranu Autoruns 13.30 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Autoruns 13.30

Autoruns Jest aplikacja, która pokazuje, co aplikacje są skonfigurowane do uruchamiania podczas rozruchu systemu lub logowania. To również pokazuje wpisy w kolejności system Windows przetwarza je. Te aplikacje to te w folderze Autostart, Run, RunOnce i innych kluczy rejestru.
Autoruns Może być skonfigurowany, aby zobaczyć inne lokalizacje, w tym Explorer rozszerzenia powłoki, paski narzędzi, obiekty pomocnicze przeglądarki, zawiadomienia Winlogon, usługi auto-start, i wiele więcej. Autoruns Wykracza poza narzędzia msconfig, który jest w pakiecie z systemem operacyjnym Windows.
Ukryj Podpisano opcja Microsoft Wpisy Autoruns 'pozwala, aby powiększyć auto-rozpoczęciem zdjęć innych firm, które zostały dodane do systemu. Posiada również wsparcie dla patrząc na auto-rozpoczęciem zdjęć skonfigurowanych do innych kont skonfigurowanych w systemie. Również zawarte w pakiecie do pobrania jest równoznaczne wiersza polecenia, które wyjście w formacie CSV, Autoruns c może.
Ten pakiet zawiera wersje exe i wiersza poleceń Autoruns .
Pobierz oprogramowanie przez Microsoft SysInternals

Więcej materiałów do pobrania Autoruns: