Przygodowe pliki do pobrania oprogramowania

Minecraft Server 1.2.5 Stable
Stworzyć serwer do Minecraft gry za pomocą tego narzędzia! Stworzyć serwer do Minecraft gry za pomocą tego narzędzia! Minecraft to rewolucyjna gra, gdzie umieszczenie bloków podczas pracy z szkieletów stała się jedną z ulubionych rzeczy do zrobienia
 
284

Oprogramowanie typu Freeware
Lost Idols 1.0
Czy masz co to ma być następna Indiana Jones Dowiedz się, czy masz niezbędne umiejętności logicznych i nerwy ze stali w swoim dążeniu do Idols Lost .
 
251

Do darmowego wypróbowania
Hitman 2: Silent Assassin 1.0
 Dostaniesz więcej rozrywki podczas grania zaawansowaną wersję Hitman: Codename 47, tj.
 
167

Demo
Rayman 2 1.0
 Rayman 2 jest wymagająca gra logiczna, w której można kontrolować postać o imieniu Rayman, który został uwięziony przez piratów, którzy brali uprawnienia i jego planetę od niego.
 
153

Oprogramowanie typu Freeware
Amnesia: The Dark Descent 1.0
 Amnesia: The Dark Descent to horror, w którym można przeżyć tylko po uruchomieniu, ukryć lub użyć inteligencji, aby uzyskać nad sytuacją.
 
153

Demo
Frogger 2 - Swampy's Revenge 1.0
 W ciekawej Frogger 2 - Swampy'' s Revenge gry, Twoim celem jest pomoc w jego misji Frogger wnoszenia swoich dzieci z powrotem.
 
145

Oprogramowanie typu Freeware
Tomb Raider II 1.0
  Zaawansowana wersja gry Tomb Raider jest Tomb Raider II, który wspiera wiele nowych funkcji.
 
122

Demo
Earn to Die 1.0
  Zarabiaj To Die to gra wyścigowa, że ??samochód jest pełna przeszkód. W tej grze, będziesz jechać samochodem do dotarcia do miejsca docelowego, ale można dojechać samochodem przez tłum zombie. Możesz zwiększyć prędkość samochodu poprzez naciśnięcie
 
118

Oprogramowanie typu Freeware
Tomb Raider: Legend 1.0
  W tej wersji Tomb Raider: Legend, Lara jest na nową misję odzyskania jednego z najsłynniejszych w historii artefaktów.
 
111

Demo
The Secret of Monkey Island 1.0
  Pełna zabawy gra The Secret of Monkey Island trzyma zajęty przez kilka godzin. W tej grze, będziesz rozwiązywać różne zagadki, ponieważ zawiera punkt i kliknij puzzle / przygoda, a także i język-w-policzek zagadki.
 
109

Do darmowego wypróbowania
Tomb Raider: The Last Revelation 1.0
 Tomb Raider: The Last Revelation to najnowsza odsłona w grobie serii Raider, który jest seria action-adventure gier wideo.
 
109

Demo
Lego Batman 1.0
  Możesz grać w dwie role w LEGO Batman gry tzn. albo jako Batman i jego asystent i rywal Batmana. Masz następujące możliwości: budowanie, jazdy, kołysanie, walki, itp. Jesteś na misji przechwytywania uciekających przestępców. Możesz grać jako wroga
 
108

Do darmowego wypróbowania
Silent Hill 3 1.0
 Silent Hill 3 to najlepsza gra przygodowa horror z serii Silent Hill. To jest w zasadzie psychologiczne i horror gra komputerowa. W tej grze postać będzie nastolatka o imieniu Heather, której wewnętrzna obawy ma jakiegoś związku z miasta Silent
 
105

Demo
LEGO Indiana Jones Original Adventures 1.0
 LEGO Indiana Jones to gra przygodowa, w której twoja postać będzie Indiana Jones, który jest w Ameryce Południowej w Dżungli.
 
103

Demo
Heroes In the Sky 1.0
  Potężne latające gry Heroes In The Sky to połączenie wysokiej PvE wpływu i szybkim tempie PVP.
 
100

Oprogramowanie typu Freeware
Machinarium 1.0
  Bardzo ciekawa gra logiczna / przygoda Machinarium trzyma zajęty przez kilka godzin.
 
100

Demo
Prison 1.0
  3D horror gry Prison trzyma zajęty przez kilka godzin w różnych misjach. W tej grze, twoim celem jest ucieczka od Prison po zebraniu ośmiu zdjęć i unikając Slenderman. Nie patrzą na szczupły mężczyzna, bo będzie zużywać swoje zdrowie psychiczne i
 
97

Oprogramowanie typu Freeware
Wandering Willows for Mac 1.0
 Gra przygodowa oparta Wandering Willows zabierze Cię w podróż kapryśnej świecie, który jest pełen niesamowitej przyrody i questów.
 
93

Do darmowego wypróbowania
Giza 1.0
 Giza to gra przygodowa 3D, który rozgrywany jest z perspektywy pierwszej osoby. W tej grze będziesz odgrywać rolę naukowca, który jest na misji ratowania piramidy w Egipcie od zniszczenia. Jego najważniejsze cechy to: Znajdź specjalny pierścień,
 
92

Oprogramowanie typu Freeware
LEGO Star Wars 1.0
  LEGO Star Wars: The Video Game to gra wideo oparta na Star Wars tematyczne linii przez Grupę zabawki Lego i pierwszej grze w TT Games 'Lego gier wideo franczyzy.
 
92

Demo