Narzędzia pomocy &Zdalny PC pliki do pobrania oprogramowania

Macros 1.01
Makra - Help Desk Automatyka i oprogramowanie Odpowiedz Macro. Makra pozwala na przechowywanie najczęściej wpisywane informacje i przywołać go natychmiast za pomocą skrótów klawiszowych. (Np. F1, F2 itp. ..) jest doskonałym narzędziem oszczędność
 
39

Do darmowego wypróbowania
Sky Blue Support 1.1
Sky Blue Wsparcie jest w pełni funkcjonalnym aplikacji zarządzania relacjami z klientem, która stawia Ciebie i Twoich pracowników w kontroli, zapewniając wszystkie narzędzia wymagane przez ruchliwe centrum wsparcia.
 
39

Komercyjny
EasyDesk helpdesk 1.9.6
 Proste narzędzie rejestrowania połączeń jest EasyDesk pozwala natychmiast zobaczyć otwarte połączenia, jak również połączenia przez klienta, inwentaryzacji rekordu wobec klientów i wyszukać wolne tekst na kwerendach, aby zobaczyć poprzednie.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Web Based IBN HelpDesk 4.7.55
Web oprogramowanie help desk, który dostarcza narzędzi do skutecznego śledzenia i zarządzania żądań klientów i wewnętrznych incydentów.
 
39

Do darmowego wypróbowania
USBDeviceShare-Client 2.0.1.11
USBDeviceShare-Client to narzędzie, które daje możliwość dzielenia urządzeń USB i dostęp do nich zdalnie przez sieć (LAN lub Internet).
 
39

Do darmowego wypróbowania
Commander Remote 1.0.22
Oprogramowanie Companion dla dowódcy, który pozwala na wyświetlaczu pilota zdalnego pętli Commandera danych przez sieć.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
MediaHeal for Removable Disks 1.0.0910
MediaHeal dyski odzyskuje pliki z uszkodzonych Iomega ZIP / Jazz / Clik! naboje, LS-240 dyskietek SyQest, Sparq i innych nośników wymiennych. MediaHeal dyski skanuje uszkodzony system plików i zapisuje odzyskane pliki i foldery do folderu na
 
38

Do darmowego wypróbowania
LibertyControl (For Palm) 1.2.1
Wyobraź sobie wolność do zdalnego sterowania z laptopa lub komputera stacjonarnego z Palm PDA lub Smartphone.
 
37

Do darmowego wypróbowania
Polar Help Desk Free 4.1
Polar Help Desk Free jest internetową rozwiązanie do organizowania działem obsługi.
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
Adventnet ManageEngine ServiceDesk Plus 8.2
ManageEngine ServiceDesk Plus jest internetową, łatwe w użyciu oprogramowanie Help Desk i Asset Management, którego funkcje obejmują managenent zamówienia, zakupu i funkcjonalności do zarządzania wiedzą.
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
ThinVNC Remote Access Server 1.0.0.21
ThinVNC Remote Access Server udziela pełnego zewnętrznego HTML5 dostęp do zdalnego pulpitu na dowolnym komputerze w firmowej sieci LAN / WAN, administrowanie i przekierowanie ThinVNC za HTTPS / traffic WebSockets.
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
Public Folder HelpDesk 11.3
Współpracę na bilety helpdesk wewnątrz programu Microsoft Outlook. Tworzenie bilety z poczty elektronicznej lub formularza internetowego, ręcznie lub automatycznie, z załączonymi plikami i dużo tekstu. Dla nowych biletów, uzyskać informacje z
 
36

Do darmowego wypróbowania
LiveHelpNow 4.0
Więc masz turyści przybywają do witryny, jest to znakomity start, mając je przekształcić kupujących jest celem, które narzędzia LiveHelnow pomóc osiągnąć.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
ieSupportManager Helpdesk 2.08
ieSupportManager jest w pełni funkcjonalny pulpit i webowy system helpdesk. Funkcje obejmują interfejs WWW, powiadomienia e-mail, rejestrowanie e-mail, bazy wiedzy, mechanizmów zarządzania, umowy i kompleksowy zestaw raportów. ieSupportManager
 
36

Komercyjny
LANDPARK MANAGER 5.0.6.A
LANDPARK MANAGER oferuje potężne i profesjonalne narzędzie do optymalnego zarządzania swoimi systemach przetwarzania danych.
 
35

Do darmowego wypróbowania
MediaHeal for Flash 1.0.0909
MediaHeal Flash pobiera pliki z uszkodzonych kart pamięci flash. MediaHeal Flash skanuje uszkodzony system plików i zapisuje odzyskane pliki i foldery do folderu na bezpieczną jazdę. Przywrócone są wszystkie rodzaje kart flash, w tym pen drive,
 
34

Do darmowego wypróbowania
ShareRight 5.0
ShareRight jest narzędziem administrowania siecią zapewniając szczegółową analizę wszystkich udziałów plików i dokumentów w sieci i związane z nimi uprawnienia NTFS, wraz z odkryciem i szybkie uruchomienie każdego udostępnionego folderu i VNC.
 
34

Do darmowego wypróbowania
Team HelpDesk for Outlook & SharePoint 2.4
Śledzenie problemów i helpdesk system sprzedaży biletów dla wielu techników, Team Helpdesk Ciebie i Twojego zespołu wszystkie narzędzia niezbędne do zalogowania się, współpracować, analizować i pomóc w rozwiązywaniu problemów pomocy technicznej.
 
34

Do darmowego wypróbowania
eTalkup 2.2
Pozdrówcie klientów online, a pomóc im kupić! ETalkup to bezpłatna usługa, która pozwala śledzić, kto jest odwiedzenie witryny i rozmawiać z nimi w czasie rzeczywistym. Wielu kupujących online mają pytania i kiedy nie można odpowiedzieć mogą stać
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
Beyond Remote Support 2007
Wsparcie klientów zdalnie thru zapory w kilka sekund za pomocą poczty e-mail, czat, czy Twoja strona.
 
33

Do darmowego wypróbowania