Narzędzia pomocy &Zdalny PC pliki do pobrania oprogramowania

Boldchat Operator Client .NET 7.10
Darmowe czat oprogramowania dla sprzedaży online oraz zespołów wsparcia. Wzrost sprzedaży, poprawa obsługi klienta i zmniejszyć koszty pomocy technicznej. Wystarczy zainstalować klienta i dodać czat do swojej strony, aby rozpocząć rozmowy z
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
Customer Support Organizer Pro 2.7
Organizator obsługi klienta Pro , oprogramowanie bazy danych dla systemu Windows. Prosty system zarządzania bazą danych, który pozwala na organizowanie, śledzenie i zarządzanie działań pomocy technicznej. 4 proste bazy danych włączone Klienta
 
61

Do darmowego wypróbowania
GoSupportNow 4.4.1
GoSupportNow jest obsługiwany przez dział serwisowy RHUB Communications . GoSupportNow jest tylko usługi zdalnego wsparcia, które gwarantuje sukces połączenia przez opatentowaną technology.Starting na $ 19.95/month dla jednej nośnej sesji cały
 
60

Do darmowego wypróbowania
Outlook-Boilerplates: Hotel-Templates 1.00
Spróbuj MS Outlook jako wielki-Helpdesk rozwiązania dla klientów e-maili kierowanych do hotelu i B-i-B.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
ThinRDP for Microsoft Remote Desktop 1.0.0.36
Z ThinRDP, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do wszystkich swoich programów w systemie Windows, dokumentów, plików i zasobów sieciowych za pomocą preferowanego urządzenia PC, iPhone, iPad, Android tabletki, Chromebook, lub innego urządzenia, które.
 
58

Do darmowego wypróbowania
Beyond Remote 2.5.1.450
 Beyond Remote jest uniwersalna i wydajna aplikacja, która zapewnia zdalny dostęp oraz wsparcia dla osób, firm i usługodawców.
 
57

Do darmowego wypróbowania
Skymol Communicator Live Chat Software 1.0
Czy odwiedzający zobaczyć i usłyszeć agenci żyć VisualAgents czat wideo. VisualAgents jest zaawansowanym, łatwym w użyciu czat oprogramowania wideo, który upoważnia przedstawiciele handlowi, aby połączyć się z klientami na swojej stronie internetowej
 
56

Komercyjny
Goverlan Remote Control Software 7.01.4
Oprogramowanie do zdalnego zarządzania naprawdę zaprojektowane dla specjalistów IT z unikalnych funkcji, takich jak Citrix i Terminal shadowing Sesja, monitorowania usług Data Center, nagrywanie wideo i Pomoc zdalna w sieciach publicznych.
 
56

Demo
TrailBlazer 1.01
Web aplikacja śledzenia napraw dla komputerowych i konsolowych warsztatów o dowolnej wielkości.
 
56

Demo
BigAnt IM Server 2.52
Tworzenie bezpiecznych i stabilnych komunikator z BigAnt tanie Server Messenger. Władze administracyjne poziomy BigAnt serwera IM jest szczególnie przeznaczony do zastosowań biznesowych. Łatwe do utrzymania i zaawansowanych Features1.Simple
 
56

Do darmowego wypróbowania
Instant Housecall Remote Support 5.0.7
Natychmiastowe Housecall jest szybki, łatwy program zdalnego dostępu, które pozwala zaoferować zdalne wsparcie przez zapory.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
Job Log 4.2.0
Dziennik zadań przeznaczona jest dla małych firm, które chcą śledzić połączenia przychodzące do ich pomocy technicznej i / lub działu obsługi klienta na obserwacji po personelu przypisywanie wsparcia, aby rozwiązać problem.
 
54

Do darmowego wypróbowania
Oneeko 1.0
Oneeko oferuje zupełnie inne podejście do współdzielenia ekranu. Jest bardzo intuicyjny i daje pełną kontrolę i pewność siebie w procesie podziału ekranu. Unique Oneeko 's szkła patrząc działa podobnie jak typowej aplikacji systemu Windows.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Mobile Witch Remote Control 5.3.0
Mobilewitch Bluetooth Remote Control może być używany do sterowania komputera bezpośrednio z telefonu komórkowego.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Freeware HelpDesk CentreDesk Group 6.101
CentreDesk to darmowe rozwiązanie multi-user help desk. Jeden z czterech Help Desk CentreDesk grupy, które są niedrogie i łatwe w useCore elementami są: Szybkie, łatwe połączenie zalogowaniu, łatwe śledzenie połączeń, z pełną historię wszystkich
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
ACMP 3.8
ACMP Base jest darmowe rozwiązanie inwentaryzacja i kształty modułowa baza na efektywne dodatki ACMP Pro (zarządzanie klient), SWdetective (zarządzanie licencjami) i SECdetective (stan zabezpieczenia Centralne).
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
RemotePass Access 5.0.0
Dostęp RemotePass pozwala na zdalne obsługuje każdy użytkownik internetu włączony i ściśle zarządzać kluczowych systemów bez żadnej konfiguracji do sieci lokalnej i zdalnej lub zapory.
 
52

Komercyjny
MediaHeal for Virtual Drives 1.5.18402.1
MediaHeal wirtualnych napędów odzyskuje pliki z uszkodzonych dysków wirtualnych (.
 
52

Demo
BC Call Center 5.0
Web Based BC Call Center daje narzędzia potrzebne do szybkiego ustanowienia spójnej platformy wsparcia, oszczędzając i Twój czas i pieniądze, zmniejsza się czas reakcji i zwiększyć efektywność operacji serwisowych klientów.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Web Help Desk Software for Windows 10.0.18.3
Web Help Desk Software for Windows oferuje wiodącą w branży internetowego help desk oprogramowania zestaw funkcji, który pozwala na dynamiczne przydzielanie, śledzenie i spełnić wszystkie Twoje bilety zapalnych wsparcia technicznego i prośby.
 
51

Do darmowego wypróbowania