Tekst pliki do pobrania oprogramowania

Form Pilot Office 2.47
Form-wypełniacz, który pozwala również na tworzenie wolnych niestandardowych formularzy dla klientów.
 
30

Demo
CharView 3.8.2
Główne cechy: - całego systemu okno narzędzia (floating powyżej dokumentów Windows) - ikona menu (mała ikona pokazano na pasku menu, CharView Główne okno ukryte przed użytkownik przesuwa wskaźnik myszy na tej ikonie) - auto-zikonizowaniu (jeśli.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Digital Document Manager 2.5
Digital Document Manager jest prosty w użyciu oprogramowanie do zarządzania dokumentami elektronicznego dla systemu Windows.
 
30

Demo
Bokai LabelGo 2.0
LabelGo jest kod kreskowy i projektowania etykiet danych i drukowania, pozwalając na projektowanie etykiet, kopert, strony i znaczników cen.
 
30

Demo
office Convert Word Excel to Htm Html 5.0
Urząd Convert Excel do programu Word htm html Converter można łatwo zrobić dokumenty Word (doc, docx, docm), Excel (xls, xlsm, xlsx), PowerPoint (ppt, pptx, pptm) rtf, txt do htm, który jest widoczny i przeszukiwać w Internecie, aby znacząco.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Hipsh Auto Text 0.4.5.2
 Poręczne narzędzie Hipsh Auto Tekst pomaga w wpisując długie nudne angielskie słowa o przewidywania następnego wyrazu, czego potrzebujesz w oparciu o 2-3 pierwszych znaków, że podczas pisania. Jest bardzo łatwy w użyciu, jak również.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
reCsvEditor (all OS) 0.80.6
Csv Editor.The Program obsługuje szeroką gamę separatory pól, pliki Unicode, wielu różnych widoków plików, aktualizacji kolumny, dużych plików i automatyczne wykrywanie formatu pliku plus wiele innych funkcji. To także alows przeglądanie /
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Real PDF Solutions (1-Server License + 5-Client License Pack)
Rozwiązanie, które działa w systemie Windows Vista, Windows XP, Windows 2000 i nie muszą wdrażać drukarki PDF ręcznie.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Grammarian Pro X 1.8.6
Gramatyk Pro X , profesjonalny pisarza Toolkit, jest arsenał profesjonalnych narzędzi do pisania, aby zwalczać te żenujące błędy pisarskie, że każdy dąży do, uniwersalną interaktywną sprawdzania gramatyki, inteligentnego sprawdzania pisowni,.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Sense TEXT Plugin 1.2.0
TEKST Plugin Sense jest jedną z dwóch wtyczek opracowanych specjalnie w celu wspierania bardziej popularne formaty plików używane do dokumentu opisującego.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Abscissa Font 1.0
Odcięta Font to darmowy zestaw czcionek Windows
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Font Analyzer -
Cóż to jest twój szczęśliwy dzień, ponieważ przynoszą Analyzer Font ! Font Analizuj skanuje BMP i Wykrywanie czcionki, jedyną rzeczą do zrobienia jest ... wpisz literę na klawiaturze, jak trudne to jest
 
30

Do darmowego wypróbowania
Meister Pro 3.5
Meister Pro jest Compact, bez zamieszania, profesjonalny Win95/98 edytor, korektor, i budowniczy słowniku.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Arabic Text Reverser 1.2
Ta niewielka aplikacja umożliwia wprowadzanie arabskie teksty do dowolnej aplikacji, która nie obsługuje języka arabskiego w tym After Effects, Sony Vegas Movie Studio, 3ds Max i AutoCAD.
 
30

Demo
CleanConvert WordPerfect to Word 3.2.1
Konwersja tekstu i grafiki z programu WordPerfect do Microsoft Word CleanConvert WordPerfect Converter jest zaprojektowany do użytku na jednym dokumencie WordPerfect otwieranego w programie Microsoft Word.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Ribbon Hero 1.1.0.7
Ribbon Hero to gra dla programów Word, PowerPoint i Excel 2007 i 2010, które pomogą Ci zwiększyć swoje umiejętności biurowe i wiedzę.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Ampare Notepad 1 Beta
Ampare Notepad to prosty edytor tekstu.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
My Notepad Beta
Get all-kartach, bezpłatny pływającą typu Notatnik - idealny zamiennik dla bieżącego notatnika dla zwykłego użytkownika komputera.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
OpenOffice.org for Linux 3.1.1
OpenOffice.org jest open-source, wieloplatformowy i wielojęzyczny pakiet biurowy porównywalny z MS Office. Jest kompatybilny ze wszystkimi innymi apartamentów dużych biurowych i jest do ściągnięcia za darmo, używać i rozpowszechniać. To był znany
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Textscape -
Textscape zawiera ogólny interfejs celu, do edycji i zaznaczania tekstu. Różne formaty są obsługiwane za pomocą wtyczek, które zapewniają możliwości do czytania i eksportu. Niektóre funkcje: Szablony Sessions zapisu / przywracania kolekcje okien
 
30

Oprogramowanie typu Freeware