Różne pliki do pobrania oprogramowania

ServiceLife 5.04
ServiceLife w wersji 4 jest już dostępny i wiele ulepszeń zostały dokonane. Jest to idealne oprogramowanie dla firm, które instalują i utrzymanie sprzętu w różnych miejscach. ServiceLife zapewnia małych i średnich firm z kompleksowej bazy danych
 
19

Do darmowego wypróbowania
Sheep Manager 007 8.58
Owce 007 jest potężnym narzędziem do poprawy rentowności wydajność w swojej pracy owiec.
 
19

Demo
ABC's of Service Management 4.0
ABC Of usług zarządzania 4,0 jest potencjał i łatwe w użyciu narzędzie, które łączy w sobie najbardziej zaawansowane oprogramowanie do zarządzania usługami rozwiązania dla przedsiębiorstw w branży zarządzania usługami poprzez jego integracji z.
 
19

Do darmowego wypróbowania
123 Audio MP3 Converter 3.0
123 Audio Converter MP3 konwertuje formaty audio MP3, WAV, WAV, VQF, OGG z jednego formatu na inny.
 
19

Do darmowego wypróbowania
LearnWords WM5 3.3
 Uczenie się języków obcych nie było tak przed, jak wiele łatwiej jest teraz o wiele dni.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Wink Dictionary 2.2006.2.3
Najnowszą wersję słownika elektronicznego Dic Wink jest Oczko Słownik, które pomaga w czytaniu tekst, hiszpański i portugalski.
 
19

Do darmowego wypróbowania
NotePad SX 1.2
Notatnik SX jest szybki, darmowy, łatwy w obsłudze, kartach zwykły edytor tekstu. To nie tylko świetny wygląd wymiana i modernizacja standardowego Notatnika Windows, ale to daje możliwość poczuć moc zwykły edycji tekstu z wielu dodatkowych funkcji.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
EZ-Forms-NVRE 5.50.ec.220
Nevada prawdziwe formy nieruchomości FormFiller, Drukarka widza. . Formularze zostały dostosowane przez EZ-Forms. . Zawiera 105 zatwierdzonych formularzy umów. . PDF zgodny wyjście dostępne. ... Więcej @ http://ez-forms.com/nvare
 
19

Do darmowego wypróbowania
CI-Mail-Policy Standard Lizenzen 1.3
CI-Mail-Policy -. Zastrzeżenie do ExchangeSet reguł dla wiadomości przychodzących i wychodzących (np. dodanie zastrzeżenia do wiadomości e-mail) CI-Mail-Policy umożliwia sprawdzanie e-maili, dołączania lub poinformować użytkowników lub grupy
 
19

Do darmowego wypróbowania
ABBYY Business Card Reader For IPhone
ABBYY BCR pozwala przenieść swoje kontakty z wizytówek w książce adresowej iPhone lub posiadacza karty, jak również znaleźć więcej informacji na temat swoich kontaktów w Facebook, Twitter lub na Mapie.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Crime Scene Clean Up Software 1.0
Łatwa obsługa: Crime Scene Clean Up Software jest bardzo łatwy w obsłudze program, który nie wymaga wiele szkoleń.
 
19

Demo
Data Doctor Billing And Inventory
Billing i oprogramowania do zarządzania zapasami jest łatwy w użyciu standardowego oprogramowania księgowego używany do organizowania ogólnych szczegóły rachunkowości biznesowych małych i dużych Spółki albo organizacji biznesowej.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Friendly Inbound Traffic Marketing Studi 1 1
Zakup back-linków jest najlepszym sposobem na podniesienie ratingu i zwiększyć miejscu organicznych wyszukiwania, które przynosi wąskie klientów.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Restore Deleted Files Platinum 9.61
Przywracanie usuniętych plików - odzyskiwanie plików, przywracania usuniętych plików automatycznie z oprogramowaniem do odzyskiwania plików.
 
19

Do darmowego wypróbowania
BCBSIL ILLUSTRATION 6.5
Software Ilustracja jest aplikacją, która dostarcza producentom natychmiastowy cytowanie szybkości i narzędzie do porównywania plan dla sprzedaży Blue Cross Blue Shield of Illinois - Indywidualne i Rodziny na obszarze 65 wieku.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Belsim ValiViewer 4.6
Belsim ValiViewer jest tylko do odczytu wersji ValiModeller. Belsim ValiViewer pozwala otworzyć plik modelu, bada go, ale nie można wprowadzać żadnych zmian do modelu. ValiViewer nie wymaga żadnych licencji lub serwer licencji do wykorzystania.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
BimaDeep CRM 3.8
Maksymalizacja Biznes i stosunków poprzez wysłanie automatycznego SMS i daily.Features Email: - marketing i promocje sprzedaży, zwiększyć sprzedaż i generowanie powtórki Sales-zminimalizować koszty i czas-zawsze pozostać w kontakcie z Ur perspektyw,
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Data Timeout plugin 3.7
Filtr ten plug-in pozwala na generowanie zdarzeń, jeśli urządzenie nie jest wysyłanie danych w określonym przedziale czasu.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Datacard IDCentre View 6.5.848
Zaufanie IDCentre oprogramowania, aby pomóc przyspieszyć produkcję i promować bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zapewnieniu jakości i efektywności w programie ID karty.
 
19

Demo
ELTRADE Detelina Light 4.0
Detelina to oprogramowanie przeznaczone do zarządzania średniej wielkości i dużych sklepów, takich jak supermarkety, hipermarkety, magazyny i inne.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware