Minecraft 1.8.1 Beta
Minecraft to gra o umieszczenie bloków na budowę wszystko można sobie wyobrazić. Co noc wychodzą potwory, upewnij się, zbudować schronienie zanim to się stanie. Posiada również muzykę przez C418! Do tej pory 8.428.586 osób zarejestrowało i 2.320.187
 
461

Do darmowego wypróbowania
ODS Recovery 8.12.01
Kernel for Calc to program do naprawy plików, które napraw uszkodzone, uszkodzone i niedostępne.
 
457

Do darmowego wypróbowania
e!Sankey 4.0
E Sankey! - Narzędzie do łatwego tworzenia diagramów Sankey. Schemat Sankey'a jest kierunkowe schemat, gdzie wielkość strzałki jest proporcjonalna do ilości przepływu. Schematy Sankey są przydatne wizualizacji przepływu materiałów, wydajność
 
456

Do darmowego wypróbowania
sizling hot pc game 1.0
  Ekscytująca gra gniazdo utrzymuje zajęty przez wiele godzin. W tej grze, twoim celem jest łączenie podobnych numerów wyłączeniem symboli STAR. Możesz wstać nagrodę jeśli znajdziesz kombinację pięciu siódemek (77777). Jeśli odgadnąć kolor
 
455

Do darmowego wypróbowania
Staffinder 2000 Electronic In/Out Board 2.3
Profesjonalne elektroniczne In / Out Zarządu pomóc śledzić pobytu pracowników.
 
450

Demo
Nero 7 Lite 7.11.10.0
Nero 7 Lite jest bardzo skuteczny, przyjazny dla użytkownika i pełna funkcjonalne Nagrywanie Software Suite, które umożliwia jednocześnie nagrać na wielu rejestratorów.
 
447

Do darmowego wypróbowania
Beyblade G-Revolution for GBA 1.0
  Teraz można nie tylko zwiedzać cały świat Beyblade, ale może także je zakwestionować i można zbierać cenne części Beyblade Beyblade w ciekawej grze G-Revolution. To anime Beyblade gra oparta jest na GBA.
 
437

Oprogramowanie typu Freeware
GlucoControl 2.3
GlucoControl jest narzędziem, aby zarządzanie cukrzycy łatwiejsze i bardziej dokładne, a także pomaga kontrolować poziom glukozy we krwi.
 
425

Demo
TouchIT Board 2.0
Zarząd TouchIT działa w połączeniu z danymi projektor i komputer do tworzenia opartych na dotyk tablicę interaktywną, gdzie masz pełną kontrolę nad komputerem z planszy.
 
421

Oprogramowanie typu Freeware
Cadillacs and Dinosaurs for CPS1 1.0
  W Cadillac i dinozaurów Dla CPS1 gra jest prawie taka sama jak Streets of Rage i finały walczyć, ale z pewną charakterystyczną cechę.
 
409

Oprogramowanie typu Freeware
CC Get MAC Address 2.2
     Własna technologia Microsoft BIOS oparty poręczne narzędzie CC Get MAC Address jest używany do uzyskania adresu MAC i nazwę komputera z adresu IP.
 
408

Do darmowego wypróbowania
Nero ImageDrive 7.0
 Teraz można łatwo otworzyć i przeglądać pliki, programy za pomocą Nero ImageDrive, które faktycznie działa poprzez utworzenie wirtualnego dysku, który zachowuje się jak rzeczywisty napęd.
 
405

Do darmowego wypróbowania
Desktop T Shirt Creator 1.1
Teraz możesz zaprojektować swoje gówno T ze swoimi pragnieniami, używając wygodnego aplikację Pulpit KOSZULKA Stwórcy.
 
404

Oprogramowanie typu Freeware
WinBIOS 1.2
Wrapper dla mojego programu DOS, kompatybilny z Windows 95/98/ME. Wyświetlanie informacji o BIOS, BIOS Extensions i beepcodes BIOS. Znalezienie haseł BIOS do nagrody, Ami i Phoenix BIOS. Znalezienie dla uniwersalnych haseł BIOS, BIOS Award.
 
387

Oprogramowanie typu Freeware
Cheat Engine 5.5 1.0
Cheat Engine jest narzędziem open source zaprojektowane, aby pomóc w modyfikacji pojedynczy gracz gry działające pod oknem, więc możesz je trudniejsze lub łatwiejsze w zależności od preferencji (np.
 
385

Oprogramowanie typu Freeware
Noxitu Items Editor 0.9.6 Beta
Funkcjonalny przedmioty Noxitu Editor, która obsługuje pracę z wszystkich klientów Tibii jest przydatne dla graczy, jak i zwykłych użytkowników, jak również.
 
381

Oprogramowanie typu Freeware
Pokemon - Fire Red Version for GBA 1.0
Pokemon FireRed jest remake Pokemon Red, zawierać usprawnienia w zakresie użyteczności, takich jak funkcja kontekstowej samouczka, który pozwala graczom zajrzeć do danych w dowolnym momencie gry.
 
376

Oprogramowanie typu Freeware
MultiMedia Logic 1.4
Multimedia Logic jest MultiMedia Logic Design System. To pozwala użytkownikowi na projektowanie, edycję i symulacji cyfrowych układów logicznych w wirtualnej rzeczywistości. Korzystanie z symulacji w czasie rzeczywistym, to jest łatwe do
 
374

Oprogramowanie typu Freeware
Paint Shop Pro X
Corel Paint Shop Pro XInteligentny wybór dla ludzi, którzy chcą świetne zdjęciaCorel Paint Shop Pro X jest najprostszym sposobem, aby zamienić zdjęcia w profesjonalnie wyglądające zdjęcia - szybko.
 
373

Do darmowego wypróbowania
Hotspot Shield Free VPN 3.17
Upgrade do Hotspot AI Tarczy% -100 większą prędkością i bez reklam. Zmień to teraz z takim atrakcyjnej cenie: $ 0.50/day, $ 4.99/month, $ 29.95/year.
 
371

Oprogramowanie typu Freeware