Zooclan 1.0
Pandy i pingwiny w walce o terytorium w miejscowym zoo. Walcz o swoje ulubione klanu i bronić swojego terytorium!
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
Zeus Quest for Mac 1.0
Zeus Quest jest nowy, ogromny i zabawna gra przygodowa z przepięknych grafiki kreskówek.
 
56

Do darmowego wypróbowania
X-NOTE 1.0
  Opowieść oparta gra X-UWAGA zabierze cię w podróż ujawniając tajemnicę Essi'' s matka nagłej śmierci.
 
70

Demo
Wandering Willows for Mac 1.0
 Gra przygodowa oparta Wandering Willows zabierze Cię w podróż kapryśnej świecie, który jest pełen niesamowitej przyrody i questów.
 
93

Do darmowego wypróbowania
Visit II 1.0
Odwiedź II to druga gra z serii wizyty. Podobnie jak oryginał, to znajduje się kilka zagadek, aby pokonać na dużej mapie, ale tym razem, użytkownik zyskuje konserwatora swojego kumpla do rozwiązania bardziej złożonych celem puzzles.Your jest
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Virtual Villagers 3 1.0
 Bardzo ciekawa gra Bilbo 3 zabierze cię w podróż odkrywania starożytnego miasta. Będzie współpracować z grupą mieszkańców na kolejny szczątki tego tajemniczego miasta budynku. Można sprawdzić nie tylko nowe źródła żywności, ale także sprawdzić o
 
67

Do darmowego wypróbowania
Vigil: Blood Bitterness 1.0
Zanurz się w ciemnym i niepokojące opowieści, aby odsłonić tajemnice starożytnych cywilizacji Twojej zabytków i zemsty na zło niszcząc universe.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Trine 2 1.0
Trine 2 trwa pierwsza gra w ukochaną triady i umieszcza je w zupełnie nowej przygodzie wypełnionej więcej akcji, więcej zagadek oraz wprowadzenie wsparcia online popularnej serii spółdzielni 3-osobowej rozgrywki.
 
56

Demo
Tomb Raider: The Last Revelation 1.0
 Tomb Raider: The Last Revelation to najnowsza odsłona w grobie serii Raider, który jest seria action-adventure gier wideo.
 
109

Demo
Toki 2: Phrozen Wish 1.0
Toki 2 jest fanem wykonane sequel Amigi klasycznej w stylu starej platformy szkolnej / Shoot Em Up z 5 pełnych etapów.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
The Trials of Odysseus Kent 1.0
Odyseusz Kent jest tajemnicą; drifter, nikt, plama na karcie populacji. On zarabia na życie jako wolny strzelec poszukiwacza skarbów. Fizycznie, jest około 19, absolutnie bez pigmentu skóry i Jet Black, uczesane włosy. Z jakiegoś powodu, że ubiera
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
The New World 1.0
Jest rok 1492 i nadszedł czas, aby dowiedzieć się The New World , ale tym razem jedziesz.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
The Maw 1.0
Wracając z rutynowej misji, a Galactic Bounty Hunter statek ląduje na planecie krach strage, pozostawiając przechwycony Frank (nasz bohater) i malutką świecące Blob w klatce oznaczonej Deadliest ORGANIZM we Wszechświecie (znany jako Maw), jak.
 
52

Demo
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1.0
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia gra nie na podstawie filmu o tej samej nazwie, ale opowiada historię powieści. Ta gra wideo jest o spotkaniu Frodo Bagginsa z Toma Bombadila.
 
63

Demo
The Last Castle 1.0
The Last Castle imperium jest atakowany! Dołącz do swoich przyjaciół w tym Coop wieloosobowej grze obronnej i przetrwać tak długo jak to możliwe. Zysk XP, wybierz nowe umiejętności i statystyki i spróbować nowych strategii każdy mecz! W miarę
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
The Hunted Chronicle 2 1.0
Gra FPS przeżycia z partii scenesThe horroru Hunted jest single-player survival horror pierwszej osoby gra opiera się na silniku Darkplaces.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Super Mario Crossover 1.0 1.0
Jedna z najlepszych gier Mario ever! Możesz też wybrać inny charakter klasycznego Nintendo grać w Mario na bazie platformy. Użyj klawiszy strzałek, aby przenieść. Z skakać. X do ataku. S użyć opcjonalnego atak.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
Super Mario Coins 1 1.0
Mario jest na jego przygody uratować księżniczkę z wielkim Bowser złego szefa. Trzymał Pincess całą drogę na górze jego miejsce, i będzie próbował w jego mocy, aby zatrzymać Mario dotarcie do księżniczki. Will mario stanie uratować księżniczkę po raz
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
Submachine Zero Ancient Adventure 1.0
Submachine Zero zabierze Cię na epopeję na Klejnot Mądrości. Poznaj głęboko w trzewiach zakazanego grobu, aby rozwiązać zagadkę i odkryć skarb. Tylko czyste serce i szybkie umysłu musi być stosowane, czy masz to, czego potrzeba, aby rozwiązać zagadkę
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
Submachine 1.0
Poznaj ten tajemniczy świat, zbierać przedmioty i rozwiązać zadziwiające puzzles.The Celem gry jest zebranie wszystkich 4 puzzle. Wystarczy kliknąć na drzwi i drabiny, aby poruszać. Aby zbadać obiekt kliknij na nim i przeciągnij jeden element na
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
Strong Bad: Homestar Ruiner 1.0
Kiedy Strong Bad plany pokonać smark z HOMESTAR rykoszetem, że kończy się niechcianą houseguest skurcze swój styl. Teraz on musi dostać życie wraca do normy, według wszelkich możliwych środków.
 
45

Demo
Sift with Shorty 1.0
Nadchodzi dziewczyną Vinnie z niektórych wysokich umiejętności zabijania. Wspomaganie Vinnie w swoim rodzaju misji , aby uzyskać jakiekolwiek miasto pozbyć mafii i innych organizacji przestępczych nie jest łatwe zadanie. Shorty jest ważną postacią w
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Sift Heads 3 1.0
Vinnie powraca z zemsty. Jest to pełna wersja gry. Zawiera mnóstwo funkcji, takich jak Super Tapety do odblokowania po ukończeniu gry. Czy będziesz w stanie odkrył je wszystkie Kody są dostępne w oficjalnym Sift Heads 3 Forum na siftheads.net!
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
Shank 1.0
  Będzie odgrywać działania best2D / przygodę w środowisku zanurzyć. Obsługuje niesamowitą kontrolę, jak również ma wielkie animacji oraz obiektyw kinowej. Obejmuje on wszystkie te rzeczy, które w Klei są pasjonatami.
 
77

Oprogramowanie typu Freeware
Scooby Doo Creepy Castle 1.0
Możesz bawić się grając w Scooby Doo Creepy Castle grę. W tej grze pomożesz Scooby, że jest na misji poszukiwania gang. Scooby będzie zabić, czy jego strach czynnikiem jest zbyt duże. Można otworzyć drzwi, wystarczy kliknąć, a także mogą pomóc z
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
Run Ninja Run 1.0
Próbujesz uciec swoich napastników. Skok, slajdów i atak w odpowiednim momencie. Twoje umiejętności będą testowane.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
Pepe Pillz 2 1.0
Pan Hebert powraca i tym razem uciekł z lokalnego szpitala. Pomóż mu uniknąć tłuszczu pielęgniarki i unikać różnych przeszkód, skacząc dwukrotnie skacząc lub przesuwane.
 
31

Oprogramowanie typu Freeware
Octodad 1.0
Octodad to trzecia gra przygodowa osoba o zniszczenie, oszustwa, i ojcostwem. Gracz kontroluje Octodad , a wytworny ośmiornicę maskarady jako człowiek, jak idzie o jeden dzień swojego życia. Jego życie to ciągła walka, ponieważ musi on opanować
 
25

Demo
Nancy Drew: Warnings at Waverly Academy 1.0
Ty, jako Nancy Drew, to tajniak na pokład prestiżowej żeńskiej szkoły odkryć sprawcę za groźne notatki i wypadków niebezpiecznych mających na celu jego valedictorian kandydatów.
 
11

Demo
MechWarrior 3 1.0
 MechWarrior 3 jest mecha pierwszej osoby gra symulacyjna i trzecia pozycja w serii MechWarrior.
 
72

Demo
Mario Game: Shy Guy Mazes 1.0
Ta gra jest po prostu trochę jak The Legend of Zelda okrojona do podstawowych zagadek, ale skoki.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Mario Game: MarioQuest 1.0
To był najlepszy w swoim rodzaju, kiedy został wykonany, ale bardzo płytkie jak na dzisiejsze standardy.
 
3

Oprogramowanie typu Freeware
Mario Game: Dodge The Shyguys 2 1.0
Mario udaje się w podróż do pobierania Toadsworth za bogactwo, które były rabowane przez ogromną grupę shyguys z wyspy Yoshi, ale co będzie Mario zrobić, gdy dowiaduje się, że nie tylko wziąć pieniądze, ale także księżniczki Peach .
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
Lord of the Rings: The Return of the King 1.0
Władca Pierścieni, Bitwa o Śródziemie II: Rise of the Witch-Kinga rozszerza wszechświat Tolkien stworzył.
 
51

Demo
Kid Adventure 1.0
Celem dla Ciebie jest usunięcie wszystkich wrogów, aby przejść poziom. W grze, będzie piękny, ale potężny chłopak wygrać walkę z rodzajów potworów. Użyj klawiszy lewo / prawo strzałek do sterowania jego ruch. Naciśnij przycisk X, aby skakać i Z
 
21

Oprogramowanie typu Freeware
Key Finder 1.0
Jest to pierwsza przygoda z Key Finder z 21 niebezpiecznych poziomów do zbadania. Każdy poziom ma kilka klawiszy, aby znaleźć i otworzyć drzwi do następnego poziomu. Ale uniknąć stworzenia w lochach starają się zatrzymać na zawsze. Użyj zdolność do
 
21

Oprogramowanie typu Freeware
Jungle Fun 1.0
Jungle Boy to po zaginionego skarbu! Czy myślisz, że będzie on w stanie poradzić sobie z dzikich zwierząt i przejść dżunglę bez żadnych problemów Dołącz Jungle Boy w tej przygodzie i zdobyć klucz zaginionego skarbu!
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Johnny's Nightmare 1.0
Johnny Nightmare to gra oparta na fan Johnny gier przez Sparlatacus. Sterowanie: za pomocą klawiszy strzałek do poruszania się i skakać. W stosownych przypadkach, naciśnij Z, aby strzelać.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Jedi Knight: Jedi Academy 1.0
W tradycji wielu nagradzanych Star Wars Jedi Knight Dark Forces II, agenta rebeliantów Kyle Katarn powraca w ekscytujących fpp roku action.
 
62

Demo
Jagged Alliance: Back In Action 1.0
Jagged Alliance Back in Action jest współczesny aktualizacja sekund gry w ukochanej serii Jagged Alliance z Turowa najemnikiem-tematycznych gier strategicznych.
 
31

Demo