Top Office Windows 7.0 7.1
Tow 7 jest idealny program dla wszystkich firm, w których wysokie koszty nie są programy użyteczności i proste rozwiązania dont mecz.Możesz zarządzanie klientów, produkty i tworzyć rachunki i dostawy.
 
0

Do darmowego wypróbowania
SmartVizor Variable Data Batch Publishing Software 20.1.150.325
SmartVizor jest samodzielny, potężny i niezwykle łatwy w użyciu aplikacji zmiennej danych drukowania.
 
0

Do darmowego wypróbowania
PaperPath Variable Data Publishing Software 8.7.140.905
PaperPath drukowania dane zmienne i oprogramowanie wydawniczy obejmuje wszystkie szablony-projektowych i przetwarzania danych niezbędnych funkcji projektantów.
 
0

Do darmowego wypróbowania
Thureus HMIBuilder 1.20
Thureus HMIBuilder shareware obsługuje OPC przemysłowe / serwerów DDE i wizualizuje dane w czasie rzeczywistym na graficznym płótnie.
 
1

Do darmowego wypróbowania
Foxit PDF IFilter - Server 3.0.2.930
Foxit PDF IFilter jest solidna realizacja interfejsu indeksowania IFilter Microsoft? jest. Współpracuje z wyszukiwania i wyszukiwania wszystkie produkty wspierające interfejs IFilter (na przykład, SharePoint? i SQL Server?). Takie produkty użyciu
 
3

Do darmowego wypróbowania
Edificius v600f
Edificius zapewnia zaawansowane narzędzia do projektowania, które są porównywalne do innych górze oprogramowania BIM rynku i jest przede wszystkim łatwiejsze w użyciu niż jakikolwiek inny produkt widziałem do tej pory.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
EQMS Lite 2013:Free Sales CRM 2015.1.0
EQMS Lite: Free CRM Sales. EQMS Lite 2013 jest wolny CRM sprzedaży oprogramowania, aby zaspokoić potrzeby Sales Executive zarządzać smycze, uzupełnieniami i zamknięć. EQMS Lite zarządza Wyprowadzenia uzupełnieniami zamknięć analiz sprzedaży Idealny
 
60

Oprogramowanie typu Freeware
Krisan Cafe 1.01
Krisan Cafe jest bardzo łatwy w obsłudze Cyber Cafe Management Software. Wyposażony w funkcje, które upraszczają zadania dnia do dnia w sklepie Cyber Cafe. Posiada dokładny system rozliczeń, płatności prepaid / postpaid, członkostwo,
 
8

Do darmowego wypróbowania
Kingsoft PPT for iPhone and iPad Free 1.1.1
Czasami, zanim wygłosi przemówienie biznesowe, możesz przejść przez PPT slajdów jeden więcej czasu na przygotowanie.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Help Desk Premier - Help Desk Software 5.0
It `s nie jest tajemnicą: Pozostało wiele sa jazda w zespole help desk. Przecież różnica między dobrym i złym doświadczeniu jest zazwyczaj również różnica pomiędzy stałym klientem i jeden byłego. So it `s absolutnie niezbędne zespół ma najlepsze
 
39

Komercyjny
SPListX for SharePoint 7.2
SPListX for SharePoint jest potężnym narzędziem do eksportu dokumentu / obraz zawartości biblioteki i powiązanych metadanych i elementów listy, w tym związanych załączników do systemu plików Windows.
 
41

Komercyjny
XPlica for SharePoint 6.2
XPlica for SharePoint 2010 jest doskonałym rozwiązaniem migracji treści z jednego serwera na inny serwer programu SharePoint, SharePoint.
 
35

Komercyjny
SharePoint Information Organizer 1.0
Organizator Informacje SharePoint jest scentralizowana aplikacja klasyfikacja treści, które mogą pomóc, aby ponownie zorganizować zawartość, aktualizować metadane luzem i oczyszczania bibliotek, list i użytkowników bezpośrednio z poziomu programu.
 
43

Komercyjny
FoxPDF Reader 1.1.0.0
FoxPDF Reader oprogramowanie jest darmowe, szybsze, lżejsze zaufane niezawodnie otwartego, przeglądania, drukowania i konwersji dokumentów PDF do TXT, BMP, JPG, JPEG, GIF, PNG, TIF, TIFF z pełni funkcjonalny darmowej przeglądarki PDF.
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
Writing Direction CSM 1.1.1
Pisanie CSM kierunek jest Mac OS Moduł sterowania Strip, aby zmienić kierunek pisania na podstawie per-aplikacji przy użyciu prawej do lewej skrypty.
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
WordTraverse 1.2.2
Convergexe za WordTraverse jest zautomatyzowany dokument Microsoft Word bulk narzędzia z linii licząc możliwości fakturowania stosowane przez firmy i przedsiębiorstwa, które transkrypcji opłata według stawek opartych na specyfikacji długość.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Winmyth PowerPoint Bookmark Console 1.0.1.1
Winmyth PowerPoint Bookmark Console jest kompaktowy i wygoda oprogramowania zakładka przeznaczona dla programu PowerPoint.
 
27

Do darmowego wypróbowania
TOSPMS -
The Open Practice Źródło Management System - do kręgarzy. Wysoce konfigurowalny system zarządzania praktyką kręgarzy i innych zawodów medycznych, przeznaczony dla szybkości i prostoty. Działa na Linuksie i serwerem MySQL.
 
29

Oprogramowanie typu Freeware
SumQuest 7.0
Przeprowadzenie badania powinny być proste zadanie. SumQuest utrzymuje go w ten sposób. Po wejściu na pytania i swoje respondentów Odpowiedzi, można szybko zobaczyć wykresy, tabele informacyjne i wykresów gotowy do konkluzji. SumQuest posiada
 
39

Do darmowego wypróbowania
Staffinder 5.0
Znajdź swój Staffinder bez opuszczania biurka z Staffinder Standard Edition! Od 1999 r. Staffinder został elektroniczny IN / OUT ZARZĄDU dla wielu biurach takich jak Twoja. Z potężnych funkcji, interfejs intuicyjny i solidnego projektowania
 
39

Demo
Staff Tracker In-Out Board 3.0
W większości przypadków, Tracker Staff In-Out Board w systemie Windows nie wymaga klienta / stacji roboczych instaluje.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Simply ID 5.0
Niedrogie i trwałe laminowane system kart! Podaj swój komputer i korzystać z drukarki laserowej lub atramentowej. Laminat karty w mniej niż 15 sekund. Laminaty do 10 mil. Wiele laminatory nie oferują 10 mil laminowanie! Simply ID Card Systems
 
27

Do darmowego wypróbowania
ShipWorks 2.8.27
ShipWorks jest dla ludzi, którzy sprzedają online. Łączy się w sklepie internetowym lub na rachunek sprzedawcy. To pobiera rozkazy i ułatwia tworzenie etykiet wysyłkowych, zarządzanie klientów i e-maile, i zaktualizować stan online każdego
 
50

Do darmowego wypróbowania
SETS Tester 2000 3.0.1
Ustawia Tester 2000 jest elastyczna platforma komputerowa badania. Które pozwala na tworzenie wielu testów w formacie. Tester 2000 posiada szeroki zestaw opcji konfiguracyjnych, z łatwym w użyciu interfejsem.
 
46

Demo
SalesStorm 3.3
SalesStorm daje moc do filtrowania perspektyw na podstawie dowolnych kryteriów można decide.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Rhapzode 3.0
Rhapzode to musi mieć towarzysza dla autorów programu PowerPoint, aby pomóc wzmocnić i chronić ich zawartość.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Presilo 0.4.4
Presilo jest drukarka etykiet z kodem kreskowym i wsparcie ODBC. Chociaż pierwotnie opracowany dla systemu operacyjnego Microsoft Windows XP, to powinno działać z innymi wersjami też. Wstawianie pól (nazwa klienta, adres, KodPocztowy, Cena) do
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
PhonixLT 1.0.5
PhonixLT pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Wyobraź sobie, że Twoi klienci finansowych otwartym automatycznie w Sage jak tylko dzwoni telefon. Nie tracimy czasu domagając nazwami kont i numerami. Natychmiastowy dostęp do całej ich historii
 
22

Do darmowego wypróbowania
onBI 0.91
Mono. NET narzędzie cron szczególnie nadaje się do celów Business Intelligence. Współpracuje ze standardowych łańcuchów crona ale dodaje funkcjonalność ściągalności.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
nControl Service Management Software 1.8
Maksymalizacja Twoich prac wydajności i opłacalności. NControl! jest dostosowany dla branży usługowej. Ściśle zintegrowane, Faktura i Szacowanie, Help Desk, Elektroniczny Billing, Zegar, Terminal kart kredytowych, raporty itp. kompletny system
 
43

Do darmowego wypróbowania
MowerMeter 1.6.5
MowerMeter jest pierwszym i jedynym programem konserwacji sprzętu ze śledzenia naprawy dla zielonej branży, znany również jako CMMS (Komputerowy Software Maintenance Management).
 
33

Do darmowego wypróbowania
Money4Family 4.2.0 Build 241
Marka zarządzania pieniędzmi łatwe. Przejmij kontrolę nad finansami osobistymi. Zacznij budżetowania z Money4Family za darmo. Oprogramowanie Money4Family zarządza finansami osobistymi i budżet rodzinny. Darmowa wersja Money4Family przez
 
23

Demo
MediPAC+ Dental - Dental Software 3.1
MEDIPAC + Dental - Dental Software dla praktyki zarządzania - Do dentysty na całym świecie.
 
37

Komercyjny
Medical Helper 7.4.0
Helper jest potężny, niezawodne i niedrogie rozwiązanie do zarządzania i rozliczania praktyka przeznaczone do zaspokojenia potrzeb zapracowanych małych i indywidualnie praktyk medycznych.
 
50

Do darmowego wypróbowania
List Of Six 1
List z sześciu jest oprogramowaniem, specjalnie zaprojektowany, aby uprościć swoje listy zadań, dzięki czemu można zrobić więcej.
 
16

Do darmowego wypróbowania
LGX Report Liberator Edition 7.3.11
Nowy LGX Zgłoś Liberator Edition daje potężne, Web Based alternatywą dla Crystal Reports LogiXML Nowego LGX Zgłoś Liberator Edition jest dostępny do pobrania bez LogiXML ładowania jest teraz dostarczać LGX Report Liberator Edition , jego.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
JdeAnalyzer 1.3
JdeAnalyzer Ten program jest zbudowany na analizę jdedebug.log wyprodukowany przez PeopleSoft / Oracle EnterpriseOne i pomaga optymalizować i logikę biznesową instrukcje SQL do wykonania lub ewentualnych błędów. JdeAnalyzer nie może
 
13

Do darmowego wypróbowania
ISMS-RAT 1.02
Information Security Management (ISM) dotyczy identyfikacji, oceny i leczenia zagrożenia bezpieczeństwa informacji biznesowych, oraz w celu zmniejszenia tych zagrożeń do akceptowalnego poziomu poprzez wdrożenie kontroli bezpieczeństwa.
 
43

Do darmowego wypróbowania
iScrapbook 2.0
IScrapbook jest Scrapbook cyfrowe narzędzie przeznaczone dla scrapbookers zarówno początkującym jak i zawodowym.
 
7

Do darmowego wypróbowania
FOXE Marketing Booster 1.13
Kto jeszcze chce się 108 000 nowych klientów każdego roku Kto jeszcze chce odnieść sukces w e-mail marketingu Direct Mail był David tajną bronią Ogilvys teraz E-mail marketing może być Twoja tajna broń Co stracisz, jeśli nie używać MarketingBooster.
 
44

Demo