Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 32x32 WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 Pobranie


Materiały do pobrania: 21537
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-05-08
Rozmiar: 18 MB
Wydawca:

WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 zrzut ekranu WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1 zrzut ekranu

Opis wydawcy do WonderFox DVD Ripper Speedy 7.1

WonderFox Darmowe DVD Ripper Speedy jest bezpłatna aplikacja, która pozwala na konwersję kolekcji DVD. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i ma świeży interfejs użytkownika, który jest intuicyjny i dobrze zorganizowana, choć trochę podstawowe.
Z DVD Ripper WonderFox bezpłatny Speedy, można konwertować DVD do cyfrowych plików wideo, dzięki czemu można korzystać z nich na wielu różnych urządzeniach. Aplikacja pozwala zmienić, poprawić i przekształcić treść tak jak chcesz go. WonderFox Darmowe DVD Ripper pozwala zgrać Speedy treści i wstrzymać, a następnie wznowić później lub można przekonwertować cały film DVD lub tylko wybrane tytuły.
Najważniejsze funkcje:
  -Decrypt CSS i kod regionu zabezpieczenia.
  -Convert DVD w treści zaledwie 5-10 minut z zerowym utraty jakości.
  -Elastyczne Ustawienia.
Można dostosować poziom priorytetu procesora i maksymalne jednoczesnych zadań konwersji. Można również stosować filtry do mediów. Aplikacja będzie pracować z treści HD. Ogólnie rzecz biorąc, WonderFox Darmowe DVD Ripper Speedy jest wielki app, który wykonuje swoje funkcje szybko czystą i intuicyjny interfejs użytkownika.
Jedynym minusem jest to, jeśli chcesz zmienić ustawienie i zmianę formatów wyjściowych do mp4, avi lub mkv, itp, to musisz zakupić DVD Ripper Pro WonderFox.
Więcej materiałów do pobrania WonderFox DVD Ripper Speedy: