Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

VisiPics 1.31 32x32 VisiPics 1.31 Pobranie


Materiały do pobrania: 18922
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-03-27
Rozmiar: 2.11 MB
Wydawca:

VisiPics 1.31 zrzut ekranu

Opis wydawcy do VisiPics 1.31

Nie ulega wątpliwości, masz wiele obrazów na komputerze? Problem z konieczności wiele zdjęć, jest to, że masz tendencję do gromadzenia duplikaty po drodze. VisiPics Jest lekka, darmowa aplikacja, która będzie szukać tych duplikatów zdjęć dla ciebie, więc nie trzeba tego robić ręcznie.
Aplikacja pozwala na wyszukiwanie duplikatów obrazów za pomocą trzech różnych filtrów;
Surowe, proste i luźne.
VisiPics Pozwala również na wyszukiwanie za pomocą "Auto-Select" funkcji, które oznaczyć obrazy z mniejszych, bez kompresji, niższa rozdzielczość kopie jak
duplikatów zdjęć.
VisiPics Ma inne funkcje, w tym nie-ignorować, nie-select (odznaczyć), ignorować folderów lub plików. Aplikacja obsługuje wiele formatów, w tym JPEG, GIF, PNG, BMP, PCX, TIFF, TGA, i RAW.
VisiPics Daje również możliwość usuwania duplikatów plików, podczas gdy program jest skanowanie dla nich, więc nie musisz czekać, aż skanowanie zostało zakończone.