Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

VirtualBox 5.0.0 Beta 3 32x32 VirtualBox 5.0.0 Beta 3 Pobranie


Materiały do pobrania: 74768
System operacyjny:
Licencja: Open Source
Ostatnio zaktualizowane: 2015-05-08
Rozmiar: 112.63 MB
Wydawca:


Opis wydawcy do VirtualBox 5.0.0 Beta 3

VirtualBox Jest pełnej wirtualizacji ogólnego przeznaczenia sprzętu x86. Ukierunkowane na serwerach, komputerach stacjonarnych i osadzony użytkowania, jest obecnie jedynym profesjonalnym rozwiązaniem do wirtualizacji jakości, że jest oprogramowaniem typu Open Source.
Niektóre z cech VirtualBox są:
  -Modularity. VirtualBox Ma bardzo modularną budowę oraz dobrze zdefiniowane wewnętrzne interfejsy programistyczne oraz budowę client / serwer. To sprawia, że ​​jest łatwy do kontrolowania go z kilku interfejsów na raz: na przykład, można uruchomić maszynę wirtualną w typowej maszynie wirtualnej GUI, a następnie kontrolować ten komputer z wiersza poleceń, lub ewentualnie zdalnie. VirtualBox Również wyposażony w pełną Software Development Kit: mimo że jest Open Source, nie trzeba zagłębiać się w źródła, aby napisać nowy interfejs dla VirtualBox .
  Opisy maszyn w -Virtual XML. Ustawienia konfiguracji maszyn wirtualnych przechowywane są w całości w formacie XML i są niezależne od lokalnych maszynach. Definicje maszyn wirtualnych może więc być łatwo przeniesione do innych komputerów.
Pobierz oprogramowanie przez Oracle

Więcej materiałów do pobrania VirtualBox: