Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

UltraDefrag 6.1.0 (64-bit) 32x32 UltraDefrag 6.1.0 (64-bit) Pobranie


Materiały do pobrania: 18959
System operacyjny:
Licencja: Open Source
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-20
Rozmiar: 673.53 KB
Wydawca:

UltraDefrag 6.1.0 (64-bit) zrzut ekranu UltraDefrag 6.1.0 (64-bit) zrzut ekranu UltraDefrag 6.1.0 (64-bit) zrzut ekranu

Opis wydawcy do UltraDefrag 6.1.0 (64-bit)

UltraDefrag To potężne narzędzie do defragmentacji dysku w systemie Windows. Jest to pierwsza otwarta defragmentator źródła z pełną obsługą systemu plików zablokowanych defragmentacji. Właściwie wszystkie pliki łącznie z gałęzi rejestru i pliku stronicowania mogą być przetwarzane przez UltraDefrag podczas procesu uruchamiania systemu Windows.
  -boot Czas Defragmentacja:
Funkcja ta zapewnia możliwość defragmentacji żadnych plików systemowych. W tym pliku strony, gałęzi rejestru, hiberfil.sys pliku i wiele innych plików zablokowanych przez system lub innych aplikacji, gdy okna jest w pełni funkcjonalny.
  -Fast Optymalizacja dysku:
Optimizer przestawia wszystkie dane i umieszcza je na początku jazdy. W wielu przypadkach, stwierdziliśmy, że układ jest bardziej stabilny i wykonuje wiele lepiej pod obciążeniem, jeżeli dane jest umieszczony na początku jazdy.
  -Single Defragmentacja plików i folderów:
Po zainstalowaniu UltraDefrag masz możliwość wyboru dowolnego pliku lub folderu i deframent go. Ta opcja jest najbardziej użyteczne, jeśli ostatnio zainstalowano aplikację lub grę i chciałby mieć go defragmentacji od razu do maksymalnej wydajności.
Jest to 64-bitowa wersja dla procesorów x64.
Pobierz oprogramowanie przez UltraDefrag Development Team