Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

The Bat! 6.8.2 32x32 The Bat! 6.8.2 Pobranie


Materiały do pobrania: 126383
System operacyjny:
Licencja: Commercial Trial
Ostatnio zaktualizowane: 2015-05-12
Rozmiar: 31.34 MB
Wydawca:

The Bat! 6.8.2 zrzut ekranu The Bat! 6.8.2 zrzut ekranu The Bat! 6.8.2 zrzut ekranu

Opis wydawcy do The Bat! 6.8.2

Nietoperz! mail klienta ma wiele istotnych korzyści i przydatnych funkcji, które sprawiają, że twoje doświadczenie email proste i wygodne. Wszystkie te cechy doskonale pasują do każdego systemu operacyjnego Windows. Ponadto, The Bat! Jest to pierwszy i jedyny klient poczty Certified for Windows Vista przez Microsoft Corporation. "Certified for Vista" logo gwarantuje najwyższy poziom zgodności z Vista i The Bat! mechanizmów.
Ochrona prywatności
Charakterystyczną cechą Bat! 'S jest najbardziej rozpowszechnionym wsparcie protokołów uwierzytelniania i szyfrowania podczas pracy z serwerami pocztowymi.
Obrony antywirusowe
Po drugiej stronie bezpieczeństwa jest ochrona przed szkodliwymi kodami. Nietoperz! Korzyści z własnego mechanizmu przeglądania HTML - HTML Viewer, Robin, a także jego własny obraz modułu przeglądania.
Więcej materiałów do pobrania The Bat! Home Edition: