Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

TED Notepad 6.0.2.0 32x32 TED Notepad 6.0.2.0 Pobranie


Materiały do pobrania: 18168
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-09
Rozmiar: 163.54 KB
Wydawca:

TED Notepad 6.0.2.0 zrzut ekranu

Opis wydawcy do TED Notepad 6.0.2.0

TED Notepad To lekki edytor dla systemu Windows, które zostały zaprojektowane do edycji zwykłego tekstu. Interfejs użytkownika w App wydaje się bardzo podobna do Notatnika Windows, ale TED Notepad zapewnia wiele innych funkcji i narzędzi do szybkich, prostych i zaawansowanych technik edycyjnych.
TED Notepad Oferuje funkcje i narzędzia do przetwarzania tekstu, i ma liczne klawisze i funkcje schowka. Istnieje również kilka innowacyjnych funkcji, które nie znajdziesz w standardowej Notatnika Windows. TED Notepad Został zaprojektowany specjalnie dla dokumentów zwykły tekst i list, i tworzenie skryptów i plików html-podobne.
TED Notepad Ma prosty, design, wiele koncentruje Clipboardy i wiele przydatnych funkcji, ale downsides to, że aplikacja obsługuje tylko jeden dokument na raz i to też nie ma żadnego podświetlanie składni funkcji.