Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

System Mechanic 14.5.2 32x32 System Mechanic 14.5.2 Pobranie


Materiały do pobrania: 30826
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-05-04
Rozmiar: 45.73 MB
Wydawca:

System Mechanic 14.5.2 zrzut ekranu System Mechanic 14.5.2 zrzut ekranu System Mechanic 14.5.2 zrzut ekranu

Opis wydawcy do System Mechanic 14.5.2

System Mechanic Z technologii Iolo jest wszystko w jednym rozwiązanie do optymalizacji systemu, który jest bardziej odpowiedni dla doświadczonych, a nie użytkownik nowicjusz. Aplikacja pozwala na zwiększenie Twojego komputera szybkość, stabilność i moc. System Mechanic Ponad 50 automatycznych narzędzi do czyszczenia dysku twardego, naprawy rejestru, defragmentacji dysku twardego, pamięci i optymalizacji systemu i ustawień internetowych.
Najważniejsze cechy:
  -Cleans-Up i chroni prywatność. System Mechanic Można usunąć ponad 50 typów plików śmieci i wytrzeć poufnych internet i historii czatów na czystsze, szybsze PC.
  Otwory -Plugs zabezpieczeń. System Mechanic Może blokować niebezpieczne zmiany w programie i systemowe.
  -Repairs Problemy. Z System Mechanic można zdiagnozować i naprawić ponad 30.000 różnych problemów z komputerem za pomocą inteligentnych aktualizacje żywo Iolo za.
  -Boosts Prędkości. System Mechanic Może automatycznie przyspieszyć uruchamianie komputera i działanie programu poprzez zwiększenie wydajności systemu.
Wymagania systemowe: Windows 8, 7, Vista lub XP. 512 MB pamięci RAM. 140 MB wolnego miejsca na dysku twardym.
Więcej materiałów do pobrania System Mechanic: