Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Shockwave Player 12.1.8.158 32x32 Shockwave Player 12.1.8.158 Pobranie


Materiały do pobrania: 163253
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-22
Rozmiar: 13.19 MB
Wydawca:


Opis wydawcy do Shockwave Player 12.1.8.158

Shockwave Player to potężny internetowy standard odtwarzania multimediów. Shockwave Odtwarzacz umożliwia wyświetlanie interaktywnej zawartości gier, prezentacji biznesowych, rozrywki i reklam z przeglądarki internetowej.
Zainstaluj Adobe Shockwave Playera i będziesz mieć dostęp do niektórych z najlepszych treści internetowych ma do zaoferowania w tym olśniewające gier 3D i rozrywki, interaktywne prezentacje produktów i aplikacji edukacyjnych online. Shockwave Player wyświetla zawartość internetową, który został stworzony przez Adobe Director, w tym zawartości wykonane z poprzednich wersji oraz Director MX 2004.
W przeciwieństwie do programu Adobe Flash, Shockwave Player wyświetla docelowy treści internetowych, takich jak interaktywne prezentacje produktów multimedialnych i szkolenia, aplikacji e-merchandising i multimedialnych gier dla wielu użytkowników.
Ta wersja umożliwia Shockwave wsparcie zarówno Internet Explorer i Mozilla Firefox.
Pobierz oprogramowanie przez Adobe Systems Inc

Więcej materiałów do pobrania Shockwave: