Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Roboform 7.9.13.0 32x32 Roboform 7.9.13.0 Pobranie


Materiały do pobrania: 37290
System operacyjny:
Licencja: Commercial Trial
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-14
Rozmiar: 15.77 MB
Wydawca:

Roboform 7.9.13.0 zrzut ekranu Roboform 7.9.13.0 zrzut ekranu Roboform 7.9.13.0 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Roboform 7.9.13.0

Roboform Jest unikalnym oprogramowaniem, które daje większe bezpieczeństwo podczas Internecie. Roboform Zostało zaufanie milionów użytkowników, ponieważ od oprogramowania do zarządzania hasłami, została wprowadzona 15 lat temu.
Kluczowe Cechy
  - Roboform Pamięta hasła, dzięki czemu nie musisz! Wszystko trzeba pamiętać, jest jednym hasło główne i Roboform pamięta wszystkich innych haseł, to naprawdę jest takie proste!
  -Jeden Kliknij logowania auto Zaznacz stylu automatycznie logowanie do ulubionych witryn internetowych.
  - Roboform Używa technologii szyfrowania branży, która umożliwia bezpieczne przechowywanie haseł z jednego hasła głównego, który służy jako klucz szyfrowania. Dla dodatkowego bezpieczeństwa wasz Mistrz Hasło nie jest przechowywany na serwerach Roboform za.
Roboform Zapewnia bezpieczny dostęp do haseł gdziekolwiek jesteś! Jedna licencja może być stosowany na wszystkich urządzeniach: PC, Mac, telefonu, tabletu czy nawet dysku USB.
Więcej materiałów do pobrania Roboform: