Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

RegSeeker 2.57 32x32 RegSeeker 2.57 Pobranie


Materiały do pobrania: 18301
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-14
Rozmiar: 698.45 KB
Wydawca:

RegSeeker 2.57 zrzut ekranu RegSeeker 2.57 zrzut ekranu

Opis wydawcy do RegSeeker 2.57

RegSeeker Jest mały i potężny aplikacja, która pozwala na wyszukiwanie każdego elementu, który znajduje się w rejestrze systemowym. Można eksportować / usunąć wyniki i otworzyć je obejrzeć w rejestrze.
Aplikacja może wyświetlać różne stopnie informacji o systemie, takich jak pozycje i historii start-up oraz zainstalowanych aplikacji. RegSeeker Także potężne narzędzie do czyszczenia rejestru oraz narzędzie do plików, który pozwala zlokalizować żadnych duplikatów plików i uszkodzone / złych skróty.
RegSeeker Pozwala kontrolować start-up wpisy twojego systemu, usług, sterowników, historii i niepotrzebne pliki. Możesz również wyświetlić wszystkie dane dotyczące aplikacji, które są zainstalowane i rozszerzeń przeglądarek.
Minusem tej aplikacji jest skomplikowane układ i wolniej wydajność w porównaniu do innych narzędzi do czyszczenia rejestru, które są dostępne. To
również zapewnia kilka powiadomień w procesie, a nie na końcu, które mogą stać się uciążliwe.