Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Plants vs. Zombies Game Of The Year Edition 1.0.3.0 32x32 Plants vs. Zombies Game Of The Year Edition 1.0.3.0 Pobranie


Materiały do pobrania: 19604
System operacyjny:
Licencja: Commercial Trial
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-23
Rozmiar: 73.02 KB
Wydawca:

Plants vs. Zombies Game Of The Year Edition 1.0.3.0 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Plants vs. Zombies Game Of The Year Edition 1.0.3.0

Plants vs. Zombies Game Of The Year Edition Jest całkowicie nowa gra akcji, strategii z
PopCap. Założeniem jest; Tłum fun-loving zombie zamiar zaatakować domu i jedyną obroną jest arsenał 49 zombie zappingu roślin. Możesz użyć peashooters, nakrętki, ścienne cherry i więcej bomb, aby włączyć się do mulczu, że 26 rodzajów zombie zanim dotrą drzwi wejściowe. Każdy zombie ma swoje specjalne umiejętności, więc musisz myśleć szybko i roślin szybciej je wszystkie walki.
Trzeba być ostrożnym, ponieważ masz tylko ograniczoną ilość zieleni i nasiona do walki z wrogiem. Masz również przeszkód, takich jak słońce,, pełzanie mgła i basen dodać do
wyzwaniem.
Plants vs. Zombies Game Of The Year Edition Jest wciągająca gra, która może być wciągająca i istnieje mnóstwo poziomów dla ciebie do pracy w. Minusem jest to, że za darmo okres próbny jest bardzo krótki.
Gra ma dobre wprowadzenie, jak można przejść w prawo w
gry i aplikacja poprowadzi Cię przez kilka poziomów. Grafika jest kreskówkowa, ale szczegółowy i zabawne oglądać; niemal każdy element gry porusza się prawie cały czas. Dźwięk jest napad gra-play i nadaje ton.
Z Plants vs. Zombies Game Of The Year Edition , masz jedną godzinę, aby spróbować
to za darmo. Aby kontynuować grę po tym, trzeba będzie zakupić pełne
Wersja dla $ 6.99.