Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Opera 29.0.1795.47 32x32 Opera 29.0.1795.47 Pobranie


Materiały do pobrania: 669226
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-29
Rozmiar: 31.86 MB
Wydawca:

Opera 29.0.1795.47 zrzut ekranu Opera 29.0.1795.47 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Opera 29.0.1795.47

Opera Nie wygrali wojnę przeglądarek w ostatnich latach, ale nadal dobrze zachowane aplikacja, która zajmuje czwarte miejsce w stawkach przeglądarki. Użytkowników Opera skorzystać z wbudowanego klienta BitTorrent i zintegrowanego IRC, i to konsekwentnie solidne i szybkie.
Wielu użytkowników pierwszy natknąć Opera Oprogramowania na smartfona. Opera Mini, mobilna przeglądarka firmy, słynie z szybkości i skuteczności. Przeglądarka pulpit korzysta z różnych rozszerzeniach i tych samych czasach szybkiego ładowania. Jego funkcjonalność pozwala niestandardowy kod JavaScript do wykorzystania na stronach internetowych, oferując jedne z dostosowania, że ​​Greasemonkey użytkowników cieszyć Firefox.
Użytkownicy niepełnosprawne wybrać Opera uwagi na wykazaną zobowiązanie do dostępności i zgodności ze standardami. To także przyciąga globalny następujących, posiadających została wydana w 60 językach poza angielskim.
Inne korzyści to: -Customisable skrótów klawiaturowych.
  -Customisable Gesty myszy.
  -Voice Kontroli i odczytu ekranu fot wzroku i niesłyszących użytkowników.
  -opcjonalny Wsparcie proxy dla super-szybkiego ładowania.
  -The Korzystanie z hasłem głównym, aby zabezpieczyć zapisane hasła.
Opracowany w Norwegii i stosowane na całym świecie, Opera jest solidny wybór. Przeglądarka nie złapał nagłówki takie jak Chrome, ale to doprowadziło drogę przez wiele lat, jeśli chodzi o innowacyjne funkcje.
Szukasz wersji Mac Opera ? Pobierz Tutaj
  Dlaczego nie sprawdzić przewodnik TechBeat za do alternatywnych przeglądarek, jeśli szukasz czegoś innego.
Pobierz oprogramowanie przez Opera Software

Więcej materiałów do pobrania Opera: