Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Nero Burning ROM 2015 16.0.02700 32x32 Nero Burning ROM 2015 16.0.02700 Pobranie


Materiały do pobrania: 18189
System operacyjny:
Licencja: Commercial Trial
Ostatnio zaktualizowane: 2015-05-08
Rozmiar: 83.29 MB
Wydawca:

Nero Burning ROM 2015 16.0.02700 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Nero Burning ROM 2015 16.0.02700

Nero Burning ROM 2015 Umożliwia nagrywanie płyt CD, DVD i Blu Ray na komputerze z systemem Windows. Program został po raz pierwszy wydany w 1997 roku, a jego rozwój zgodnie ze zmieniającymi się wymaganiami użytkowników w ciągu prawie dwóch dekad.
Najnowsza wersja obsługuje kilka wcieleń, z systemem Windows Vista, aż do Windows 8. (Istnieje również produkt dla komputerów z systemem Linux siostra.) Eksport deweloperzy twierdzą, że obsługuje każda marka i model nagrywarki dysków na planecie. Jednak, Nero Burning ROM nie zawiera rozbudowane funkcje zarządzania mediami produktów, takich jak Nero 2015 Platinum.
Cechy
Nero Burning ROM 2015 Może być wykorzystywane do tworzenia obrazów ISO lub obrazów dysków, na nośnikach optycznych, w tym kopii startowych dla dysków systemu operacyjnego. Oprogramowanie może także nagrać wysokiej rozdzielczości formatu Blu-ray, jak i jego poprzednik, DVD. Nero Burning ROM 2015 Obsługuje format AVCHD, opracowany głównie do kamer.
W dążeniu do zapewnienia kompletnego rozwiązania do zarządzania multimediami, deweloperzy Nero Burning ROM 2015 zawarte za dodatkowe funkcje, takie jak kasowanie dysku, konwersji plików oraz narzędzia do zgrywania plików z płyt audio CD. Kompatybilne formaty plików audio w programie można rozszerzyć za pomocą paczek kodeków.
Zaawansowane użycie
Nero Burning ROM 2015 Nie jest proste rozwiązanie do nagrywania płyt i początkujący znajdą interfejs przytłaczające. Deweloperzy, aby nie przeprasza za to, ponieważ jest to zaawansowanych użytkowników, które pochodzą z czasów marki Nero i czas ponownie.
Nero Burning ROM 2015 Podjęła kroki w celu radzenia sobie z wyzwaniami fizycznego uszkodzenia dysku i kradzieży mediów i strat. Wsparcie dla technologii takich jak SecurDisc jest głównym plusem; chroni przed uszkodzeniem fizycznym danych poprzez powielenie w jednej tarczy, a to może być także wykorzystywany do szyfrowania. DiscSpan (dzielenie plików), Przeładowywanie i AirBurn (spalanie na płycie bezpośrednio z urządzenia mobilnego z systemem iOS lub Android) są rodzaje funkcji, które doświadczonych użytkowników pochodzić polegać na.
Jeśli potrzebujesz prostsze rozwiązanie, Nero Express jest warta rozważenia. Pamiętaj jednak, że Nero Burning ROM 2015 nie pochodzi z kompleksową pomoc (w tym aplikacji mobilnej poświęconej tutoriali), więc nie bój się spróbować, jeśli potrzebujesz tych dodatkowych funkcji.
Pobierz oprogramowanie przez Nero AG