Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Nero 2015 Classic 16.0.05000 32x32 Nero 2015 Classic 16.0.05000 Pobranie


Materiały do pobrania: 22347
System operacyjny:
Licencja: Commercial Trial
Ostatnio zaktualizowane: 2015-05-08
Rozmiar: 251.31 MB
Wydawca:

Nero 2015 Classic 16.0.05000 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Nero 2015 Classic 16.0.05000

Nero 2015 Classic To odchudzona wersja Nero 2015 Platinum, zastępując "standard" linię produktów. Obejmuje ona wiele najlepszych cech kompleksowej edycji Platinum, w tym wszystkie z tych samych aplikacji mobilnych i zdolność do strumienia prosto do smartfonów. Możesz też zrobić odwrotnie: wysyłanie wideo z urządzenia mobilnego i nagrać go natychmiast, dzięki nowej funkcji AirBurn.
Nowe funkcje
Podobnie jak wiele innych produktów z zakresu Nero, Nero 2015 Classic ma teraz wsparcie dla geotagging. Oznacza to, że nośniki sfilmowane na smartfona, tabletu lub innego kompatybilnego urządzenia mogą być organizowane przez jego metadanych lokalizacji.
Program został również zaktualizowany o nowy wygląd. Wyrzutnia jest bardziej intuicyjne, a to o wiele łatwiej zmienić format płyty, podczas gdy spalanie ma miejsce. Edytor wideo Nero Video został poprawiony z "wysokiej klasy" czcionek i animacji tekstu.
Treść pomocy została znacznie ulepszona w tej wersji, z pięciu oddzielnych aplikacji mobilnych, aby poprowadzić Cię przez proces zarządzania zawartością i realizacji projektów.
Cloud Storage
Podczas Nero 2015 Classic jest szczuplejsze aplikacji niż Premium, to nadal wspiera przechowywania danych w chmurze na różne sposoby. Nero BackItUp jest w zasadzie usługi w zakresie składowania, które pozwala na dostęp i odtwarzanie zawartości z dowolnego miejsca. Media organizowane przez daty w MediaHome, menedżer zawartości Nerona, i podzielonych według rodzaju materiału, jak również.
Kompromisy
Brakujące funkcje są zasadniczo niektóre z bardziej zaawansowanych funkcji, chcesz uzyskać z Platinum, i odnoszą się do większych formatów jakości. Jeśli nie masz odpowiedniego sprzętu, prawdopodobnie nie będzie za nimi tęsknić. Na Flipside, użytkownicy, którzy zmierzają w kierunku półprofesjonalnych zestawie znajdzie że Nero 2015 Classic jest trochę mało funkcji.
W Classic, tracisz odtwarzacz Blu-Ray, a wszystkie związane z funkcjonalności; zgrywanie Blu-ray lub możliwość odtwarzania treści 3D, jak również. Nero 2015 Classic Nie można odtwarzać Ultra HD (4K), albo. W przeciwnym razie, główna różnica polega ceną.
Pobierz oprogramowanie przez Nero AG

Więcej materiałów do pobrania Nero 2015 Classic: