Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

MediaCoder iPhone iPad iPod 0.8.33.5685 32x32 MediaCoder iPhone iPad iPod 0.8.33.5685 Pobranie


Materiały do pobrania: 17442
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-01
Rozmiar: 42.48 MB
Wydawca:

MediaCoder iPhone iPad iPod 0.8.33.5685 zrzut ekranu

Opis wydawcy do MediaCoder iPhone iPad iPod 0.8.33.5685

MediaCoder iPhone / iPad / iPod jest specjalnie zaprojektowana wersja aplikacji MediaCoder. Ta aplikacja MediaCoder jest dedykowany transkoderem produkcji wysokiej jakości materiałów wideo, które można odtwarzać na cyfrowych produktów firmy Apple, w tym iPhone, iPad, iPod i Apple TV.
MediaCoder iPhone / iPad / iPod został wstępnie skonfigurowany do profili rozdzielczości ekranu Apple, aby zapewnić zawsze możesz liczyć na optymalną jakość dla urządzenia masz zamiar używać.
Najważniejsze funkcje:
  -Supporting Intel i nVidia akcelerację GPU.
  -Advance Filtry wideo do poprawy jakości obrazu.
  -Multi-Rdzeniowy procesor wykorzystanie.
  -Wsparcie Dla wysokiej jakości kodowania 2-pass.
  -Simplified Interfejs użytkownika.
Podczas korzystania z aplikacji, można zauważyć, że posiada przyjazny interfejs użytkownika, który zapewnia, nawet początkujący będą mogli łatwo i skutecznie zarządzać procesem transkodowania. MediaCoder iPhone / iPad / iPod aplikacja jest za darmo narzędzie do konwersji mediów, które pozwala na tworzenie wysokiej jakości pliki do gry na urządzenia z systemem iOS, szybko i łatwo.
Pobierz oprogramowanie przez MediaCoder