Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Maxthon Cloud Browser 4.4.5.1200 Beta 32x32 Maxthon Cloud Browser 4.4.5.1200 Beta Pobranie


Materiały do pobrania: 1070945
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-29
Rozmiar: 39.01 MB
Wydawca:

Maxthon Cloud Browser 4.4.5.1200 Beta zrzut ekranu

Opis wydawcy do Maxthon Cloud Browser 4.4.5.1200 Beta

Maxthon Chmura Browser to zaawansowana przeglądarka internetowa, która ma bardzo konfigurowalny interfejs. Przeglądarka posiada wiele narzędzi, które czynią twoje doświadczenie internetowej bardziej przyjemne, takie jak sniffer zasobów, narzędzie do przechwytywania ekranu, tryb nocny i chmury funkcjonalności.
Najważniejsze funkcje
  -Unobtrusive UI: można w pełni dostosować Maxthon Chmura przeglądarki, dodając, przenoszenie ciężkich i zmiany paski narzędzi przeglądarki, ikony, menu, kolory, skórki i wygląd.
  -Wbudowany W Ad Hunter: To narzędzie blokuje szkodliwe reklamy, obrazy i strony. Filtr pakiety będą blokują szkodliwe strony internetowe też.
  -Plug-Iny: Ponad 1400 plug-iny są obecnie dostępne dla Maxthon Chmura przeglądarce.
  -Cloud Synchronizacja i Cloud push: Maxthon ma możliwość synchronizacji zakładek, zakładki, opcje i pasku adresu i nowej zakładki linki, przez wszystkich komputerów i urządzeń mobilnych z systemem Maxthon Chmura przeglądarki.
Więcej materiałów do pobrania Maxthon: