Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

ManyCam Free 4.1.1.4 32x32 ManyCam Free 4.1.1.4 Pobranie


Materiały do pobrania: 19831
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-08
Rozmiar: 47.19 MB
Wydawca:

ManyCam Free 4.1.1.4 zrzut ekranu ManyCam Free 4.1.1.4 zrzut ekranu ManyCam Free 4.1.1.4 zrzut ekranu

Opis wydawcy do ManyCam Free 4.1.1.4

Użyj swojej kamery z wielu aplikacji jednocześnie.
Użyj Skype, MSN, Ustream, i wiele innych aplikacji audio i kamery w tym samym czasie. Można również zrobić to samo z wirtualnego dźwięku sterownika dźwięku.
Dodaj niesamowite efekty mikrofonu audio do transmisji.
Użyj głosowe technologii zmieniacza do ukryć swój głos do głosu screencast nad, rozśmieszyć, lub używać go oszukać swoich przyjaciół i rodziny. ManyCam jest również w stanie zrobić mikrofon i słuchawki audio, jakość dźwięku lepiej niż większość zwykłych sterowników audio.
Remis na okno wideo.
Korzystanie wbudowane oprogramowanie do edycji obrazu zwrócić się lub dodać tekst do transmisji na żywo wideo. Remis na wideo, podczas gdy w Skype, YouTube, lub innego oprogramowania wideo. Wystarczy dodać ManyCam jako źródła wideo dla każdej aplikacji!
Screencast pulpit
 Nagrywać pulpit i zapisać film na dysku twardym. Możesz również screencast żyć żyć usługi video chat jak Ustream, Justin.tv, Skype i inne. Użyj ManyCam jako źródła wideo na Youtube, aby nagrać film z pulpitu.
Obraz w obrazie
Broadcast "PNP" lub obraz w obrazie wideo z ManyCam. Screencast pulpit, pokazując się w mniejszym oknie wideo w tym oknie. Obraz w obrazie jest przydatna dla pokazów wideo na kamery i pokazy na żywo. Zmień swój komputer w studio na żywo wiadomości z pnp funkcji ManyCam jest.
Przełączać się pomiędzy różnymi źródłami wideo.
Przejdź do zakładki ManyCam Studio Pro, aby szybko przełączać się między źródłami wideo. ManyCam Studio Pro pozwala maksymalnie 6 źródeł wideo i możliwość obniżenia lub wolno przejścia między różnymi źródłami. Użyj menu rozwijanego ManyCam w oknie źródła dodać inny aparat, zdjęcie, foto migawki, nagrany wcześniej film, a nawet screencast na pulpicie jako źródła wideo. Zmień swój komputer w studio na żywo Pro produkcji wideo z ManyCam.
Tworzenie własnych efektów niestandardowy kamery.
 Dodać efekty niestandardowe efekty kamery twarz, oko, usta, efekty efektów włosów i innego rodzaju grafiki kamery. Podziel efekt niestandardowy z resztą społeczności ManyCam lub zachować je dla siebie.