Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Macrium Reflect 5.3.7299 32x32 Macrium Reflect 5.3.7299 Pobranie


Materiały do pobrania: 67288
System operacyjny:
Licencja: Non-Commercial Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-07
Rozmiar: 3.38 MB
Wydawca:

Macrium Reflect 5.3.7299 zrzut ekranu Macrium Reflect 5.3.7299 zrzut ekranu Macrium Reflect 5.3.7299 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Macrium Reflect 5.3.7299

Kompletne rozwiązanie odzyskiwania danych dla domu i biura. Chroń swoje osobiste dokumenty, zdjęcia, muzykę i e-maile. Uaktualnić dysk twardy lub spróbuj nowych systemów operacyjnych w bezpiecznym wiedzą, że wszystko jest dobrze zapisane w łatwo odzyskanego pliku kopii zapasowej.
   
  -Nie Złamanie zabezpieczeń integralności danych z drugim najlepszym
Macrium Reflect Zastosowania technik kompresji danych prowadzi do tworzenia dokładnych i wiarygodnych obrazów z dysku twardego lub partycji na dysku.
  -Proste Krok po kroku pracy
Obraz i przywracanie przy użyciu intuicyjne kreatory i interfejsy. Macrium Reflect Pełni integruje się z Eksploratorem Windows, obraz partycji mogą być tworzone z prostym kliknij prawym przyciskiem myszy.
  -Automate Procesu
Z Macrium Reflect można zaplanować zdjęcia uruchomić w dowolnym momencie. Zarządzanie miejsca na dysku zapewnia optymalizację dostępnej przestrzeni na dyskach zewnętrznych.
  -restore Pojedyncze pliki i foldery
Stworzenie "wirtualnej" dysk w Eksploratorze Windows i odzyskiwania wybranych plików i katalogów za pomocą prostych operacji kopiowania i wklejania.
  -Recovery
W przypadku całkowitej utraty systemu operacyjnego Windows można uruchomić komputer przy użyciu dysku CD Reflect odzysku.
Należy pamiętać, że począwszy od wersji 5.2.6544 dajemy Instalatora Macrium, która automatycznie pobrać odpowiednią wersję dla komputera. Będzie również pobrać wszystkie niezbędne składniki systemu Windows dla Ciebie.
Możesz uzyskać więcej informacji na temat tego instalatora na bazie wiedzy Macrium.
Więcej materiałów do pobrania Macrium Reflect: