Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Light Alloy 4.8.8.2 32x32 Light Alloy 4.8.8.2 Pobranie


Materiały do pobrania: 18172
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-03-27
Rozmiar: 63.1 MB
Wydawca:

Light Alloy 4.8.8.2 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Light Alloy 4.8.8.2

Light Alloy To darmowy odtwarzacz multimedialny z prostym interfejsem użytkownika. Aplikacja jest wysoce konfigurowalny do indywidualnych wymagań multimedialnych i Light Alloy został zoptymalizowany, aby uruchomić tak szybko jak to możliwe i nie zużywa dużo zasobów systemowych.
Light Alloy Posiada wsparcie dla wszystkich popularnych formatów multimedialnych, a jest wiele zaawansowanych ustawień, co pozwala na dostosowanie go do potrzeb, co media, które mają na nim grać, czy to krótkie filmy muzyczne lub filmy epickie.
Najważniejsze funkcje:
  -Fast Zwijanie filmu, obciążenia napisy, zminimalizować do zasobnika, jasności / kontrastu / nasycenia i kontroli podczerwieni pilota.
  - Light Alloy Obsługuje klawiatury multimedialne i posiada wsparcie dla DVD / Blu-ray (z wyjątkiem menu) i BD formatach MKV / OGM / MP4.
  -Z Light Alloy Możesz zakładki z listy lub osi czasu, zobaczyć podgląd na osi czasu i dokonać wyboru ścieżek audio i napisów w filmach wielojęzycznych.
Light Alloy Posiada wbudowane kodeki audio / video, wsparcie dla własnych kodeków, pełną obsługę napisów, wsparcie WinLIRC do zdalnego sterowania, konfigurowalne
Prędkość odtwarzania i wyrównanie proporcji obrazu. Można również dostosować niezależne ustawienia dla każdego z plików multimedialnych tj jasności, kontrastu, nasycenia, napisów i objętości.