Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Kodi 15.0 Beta 1 32x32 Kodi 15.0 Beta 1 Pobranie


Materiały do pobrania: 36507
System operacyjny:
Licencja: Open Source
Ostatnio zaktualizowane: 2015-05-04
Rozmiar: 62.68 MB
Wydawca:

Kodi 15.0 Beta 1 zrzut ekranu Kodi 15.0 Beta 1 zrzut ekranu Kodi 15.0 Beta 1 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Kodi 15.0 Beta 1

Kodi Jest aplikacja Media Center nagradzany dla systemów Linux, Mac OS X, Windows i Xbox. Ostatecznym hub dla wszystkich mediów, Kodi jest łatwy w użyciu, wygląda na śliski, i ma duży pomocne społeczności. Spróbuj teraz!
Zarządzanie mediami
Kodi Obsługuje przeglądanie i odtwarzanie ogromną bibliotekę audio, wideo i graficznych formatów. Kodi Posiada zaawansowany system zarządzania biblioteką, która pozwala na organizowanie wszystkich mediów, by w szybki i bezpośredni dostęp.
Interfejs płynu
Kodi Zapewnia przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest intuicyjny, bardzo elastyczny i łatwy w użyciu. Interfejs jest w pełni konfigurowalny przez użytkownika tworzone lub ściągnięcia skóry.
Wtyczki i rozciągliwość
Kodi Ma wbudowany interpreter Pythona, który umożliwia użytkownikom i programistom pisać własne skrypty i wtyczki, które działają wewnątrz Kodi używając jego własnych widżetów i kontroli. Posiada również wbudowany serwer WWW, który pozwala na zdalne sterowanie.
Wizualizacje
Odtwarzacz audio Kodi za obsługuje wiele wizualizacji tym ProjectM i Goom. Ponadto, pozwala na łatwe tworzenie się wizualizacji za pomocą prostego API.
Więcej materiałów do pobrania Kodi: