Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

JDiskReport 1.4.1 32x32 JDiskReport 1.4.1 Pobranie


Materiały do pobrania: 17723
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-16
Rozmiar: 680.9 KB
Wydawca:

JDiskReport 1.4.1 zrzut ekranu

Opis wydawcy do JDiskReport 1.4.1

JDiskReport Jest lekka aplikacja, która pozwala zrozumieć, jak dużo miejsca na pliki, foldery i katalogi zajmują się na dyskach twardych komputera. Aplikacja analizuje dyski, zbiera liczne statystyki, które następnie można przeglądać jak wykresy i tabele. Na podstawie tych danych można zdecydować, które pliki i foldery są przestarzałe i radzić sobie z odpowiednio.
JDiskReport Jest bezpłatna aplikacja Java, która wyświetla dane, takie jak wielkość, pojemność, i innych parametrów do plików, folderów i katalogów. JDiskReport Wyświetla dane w różnych formatach do oglądania, które można przełączać się pomiędzy. Z JDiskReport można skanować wybrany katalog drzewa lub dysk C. Gdy skanowanie zostało zakończone, można je zapisać i ponownie je, gdy chcesz wyświetlić dane.
Interfejs użytkownika jest standardowym explorer, że wyświetlane w widoku drzewa folderów w panelu po lewej stronie, a pięć kart w oknie głównym, które składa się z; Wielkość, top 50, rozkład wielkości, modyfikacji, i typy.
Każda z kart przedstawia szereg ikon, które biegną wzdłuż dolnej części okna głównego do przełączania między stylami jak wykres, wykres, i liście. Wszystkie dostępne widoki są przydatne i zapewniają nieco inne informacje. Istnieje wiele różnych opcji do wykorzystania, w tym wyglądzie i dotyku, filtrów i poleceń.
JDiskReport Działa na systemach Windows i Mac i wymaga Java do uruchomienia.