Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Imagine 1.0.9 32x32 Imagine 1.0.9 Pobranie


Materiały do pobrania: 17719
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-03-26
Rozmiar: 822.17 KB
Wydawca:

Imagine 1.0.9 zrzut ekranu Imagine 1.0.9 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Imagine 1.0.9

Imagine Jest wyświetlanie obrazu, że aplikacja posiada wsparcie dla wielu różnych formatów plików, w tym JPG, BMP, PNG i GIF. Interfejs użytkownika Imagine dysponuje elementy uproszczonych i jest łatwy w obsłudze, ze względu na układ Explorer bazie.
Z Imagine można przeglądać właściwości plików i informacji EXIF, kopiować, przenosić, usuwać i zmieniać nazwy zdjęć. Aplikacja posiada również prostych technik edycyjnych, takich jak flip, zmieniać rozmiar i obracać, Zamiana koloru, poziomu przejrzystości, import, eksport i edytować paletę i zmienić głębię kolorów.
Najważniejsze funkcje:
  -Show Szczegółowe informacje o plikach obrazu / animacji.
  -Show Informacji EXIF ​​/ IPTC.
  -Show Lub ukryć przejrzystości.
  -Wiązka Konwersji i zmiany nazwy.
  -Extract Pojedyncze / wszystkie ramki z plików animacji.
  -capture Ekran.
  -Tworzenie Obrazów stron.
  -Command Wsparcie parametr wiersza.
  -Shell Wsparcie rozszerzenie.
  -Dodaj Na plugin wsparcia.
  -Tworzenie Animacji.
Imagine Umożliwia zastosowanie filtrów takich jak rozmycie, płaskorzeźba, odcień, zmiękczają, Gaussa, wyostrzenie, skali szarości i negatywne. Można również powiększać i pomniejszać, przełączyć do trybu pełnoekranowego, wyświetlić następne lub poprzednie zdjęcie, stosowane wygładzanie i ramek wyodrębnić i stron. Aplikacja również jest wyposażony w narzędzie do konwersji partii. Możesz także robić zdjęcia, tworzyć pokazy slajdów, edytować animacje i budować obraz wielostronicowy.
Imagine Posiada również obsługę wielu języków w następujących językach: angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, duński, Korei i Chin.