Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Google Earth 7.1.4.1529 32x32 Google Earth 7.1.4.1529 Pobranie


Materiały do pobrania: 166821
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-08
Rozmiar: 34.51 MB
Wydawca:

Google Earth 7.1.4.1529 zrzut ekranu Google Earth 7.1.4.1529 zrzut ekranu Google Earth 7.1.4.1529 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Google Earth 7.1.4.1529

Google Earth Pozwala na podróż do dowolnego miejsca na Ziemi i oglądanie obrazów satelitarnych, map, terenu, budynków 3D począwszy od galaktyk w kosmosie do kanionów na ocean. Możesz przeglądać bogate materiały geograficzne, zapisywać odwiedzone miejsca i udostępniać je innym.
Cechy Google Earth to:
Zobacz globalne zmiany w wieloletnim historycznym obrazów
Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak Twoja okolica zmieniła się w ciągu czasu, Google Earth teraz daje dostęp do przeszłości. Wystarczy jedno kliknięcie, sprawdź podmiejskie rozrostu, topnienie lodowców, erozji wybrzeża, i więcej.
Nurkowanie pod powierzchnią oceanu
W nowej warstwy oceanu, można zanurzyć się aż do dna morza, zobaczyć ekskluzywne treści z partnerami, jak BBC i National Geographic, badać wraki 3D jak Titanic.
Śledź i podziel się z innymi ścieżkami
Weź oznaczenia miejsc o krok dalej i nagrać wycieczkę free-form w Google Earth . Wystarczy włączyć funkcję turystycznego, naciśnij rekordu, i zobaczyć świat. Można nawet dodać ścieżkę dźwiękową lub narrację personalizacji podróż.
Szukasz wersji Mac Google Earth ? Pobierz Tutaj
Pobierz oprogramowanie przez Google

Więcej materiałów do pobrania Google Earth: