Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Glary Utilities 5.25.0.44 32x32 Glary Utilities 5.25.0.44 Pobranie


Materiały do pobrania: 58718
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-05-12
Rozmiar: 14.39 MB
Wydawca:

Glary Utilities 5.25.0.44 zrzut ekranu Glary Utilities 5.25.0.44 zrzut ekranu Glary Utilities 5.25.0.44 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Glary Utilities 5.25.0.44

Glary Utilities Jest wolny system czyszczenia i wspomagającej wydajność dla Windows PC. Łatwy w obsłudze i intuicyjny interfejs oferuje funkcjonalność jednym kliknięciem i łatwe, zautomatyzowane opcje, które dają możliwość wyboru albo utrzymanie lub 1-Click niestandardowej wyboru operacji.
Zawiera on ponad dwadzieścia narzędzi systemowych, które pozwalają dostosować skanowanie i oferuje opcje, takie jak Registry Cleaner, Spyware Remover, Startup Manager i Skróty Fixer, z których każdy będzie poprawić wydajność komputera.
Monitor Czas rozruchu systemu Windows, która znajduje się w środku okna głównego interfejsu, mówi, jak długo system Windows ma obecnie do uruchomienia na komputerze, a następnie porównuje się z innymi użytkownikami, że w systemie Windows. Stąd można uzyskiwać dostęp i zarządzać listą programów, które ładują się podczas uruchamiania systemu Windows i opóźnić niektóre z nich w razie potrzeby.
To kompleksowe narzędzie System obsługuje 44 języków i obiecuje przyspieszyć cały proces skanowania i analizy komputera.
Sprawdź nasz przewodnik narzędzi systemowych i znaleźć najlepsze dla Ciebie.
Więcej materiałów do pobrania Glary Utilities: