Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Foxit Reader 7.1.5.0425 32x32 Foxit Reader 7.1.5.0425 Pobranie


Materiały do pobrania: 327801
System operacyjny:
Licencja: Non-Commercial Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-29
Rozmiar: 34.88 MB
Wydawca:

Foxit Reader 7.1.5.0425 zrzut ekranu Foxit Reader 7.1.5.0425 zrzut ekranu Foxit Reader 7.1.5.0425 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Foxit Reader 7.1.5.0425

Foxit Reader Pozwala na tworzenie, przeglądanie i druku pdf. Aplikacja jest zauważalnie mniejszy niż Adobe Acrobat oprogramowania i tym samym sprawia, że ​​jest idealnym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy potrzebują potężny program, który nie korzysta w dużym stopniu od zasobów systemowych.
Foxit Reader Jest całkowicie konfigurowalny program. Możesz zmienić sposób dokument wygląda w trybie odczytu, odwrotnej widzenia i opcji podglądu tekstu. Można również skonfigurować do wyświetlania na wiele sposobów strony; pełny ekran, jedna strona, ciągłe przewijanie, split, wychodzą na dwie strony, ciągłe licowa, oddzielna strona tytułowa i auto-scroll.
Najważniejsze funkcje
  -widok I reprodukcjami: Ponieważ Foxit Reader jest zbudowany na najszybszy i najbardziej dokładne PDF silnik renderowania w branży, zapewnia użytkownikom przeglądanie i doświadczenia jakość druku w formacie PDF. Obsługa języka jest dostępna w języku angielskim, holenderskim, francuskim, niemieckim, włoskim, portugalskim, rosyjskim i hiszpańskim.
  -PDF Tworzenie: Foxit Reader pozwala na tworzenie PFD to jak chcesz je, nie tylko w standardowym formacie.
  -Tekst Konwerter: Z funkcji konwerter tekstu Foxit Reader , można przekonwertować dokument PDF na zwykły plik tekstowy.
  Wyświetlacz -Multi-tab dokumentu: Funkcja ta pozwala szybko i łatwo przełączać się między różnymi dokumentami PDF. Możesz również przeglądać PDF w wielu sposobów, za pomocą narzędzi namiot, Lupa, i lupa.
  -Annotation Narzędzia: Foxit Reader pozwala wyróżnić tekst, rysować grafiki, wpisz tekst i robić notatki na dowolnym dokumencie PDF.
Dokument można zapisać lub wydrukować w wersji oryginalnej jest to wersja uwagami lub.
Więcej materiałów do pobrania Foxit Reader: