Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

FotoSketcher 3.00 32x32 FotoSketcher 3.00 Pobranie


Materiały do pobrania: 17525
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-03-26
Rozmiar: 5.89 MB
Wydawca:

FotoSketcher 3.00 zrzut ekranu

Opis wydawcy do FotoSketcher 3.00

FotoSketcher To darmowa aplikacja dla platformy Windows, który może automatycznie włączyć cyfrowe zdjęcia w dzieła sztuki.
Interfejs użytkownika FotoSketcher dysponuje okna głównego z przed i po tafli, która siedziała na standardowym pasku narzędzi. Aplikacja pozwala na korzystanie z wielu stylów, w tym szkic ołówkiem, malarstwo olejne, akwarela, pastel, rysunek, cartoon, pióra i atramentu, i sepia / rocznika zdjęcie.
Najważniejsze funkcje:
  -No Umiejętności artystycznych potrzebne.
  -Ponad 25 efekty.
  Tryb -Wiązka pozwala użytkownikom na modyfikowanie wielu obrazów jednocześnie.
  -Dostępny W 23 różnych językach.
FotoSketcher Można wykorzystać od razu, praktycznie bez krzywej uczenia się oraz interfejs jest bardzo łatwy w obsłudze. Jak również możliwość zmiany zdjęcia w sztuce, aplikacja może również wykonać korekcję obrazu i retuszu; automatyczna poprawa kontrastu, zmiana nasycenia kolorów, rozmiaru lub obracanie obrazu, dodawanie różnych ramek itp
Ogólnie rzecz biorąc, FotoSketcher to proste narzędzie do nakładania różnego rodzaju efektów do zdjęć cyfrowych. Pochodzi z szerokiej gamy filtrów i opcji, łatwy w użyciu układ podziału ekranu i znających kontroli.