Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

FotoMix 9.2 32x32 FotoMix 9.2 Pobranie


Materiały do pobrania: 17326
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-05-08
Rozmiar: 2.77 MB
Wydawca:

FotoMix 9.2 zrzut ekranu

Opis wydawcy do FotoMix 9.2

FotoMix Jest prosty i lekki edytor zdjęć, który pozwala dodać osoby z jednego obrazu na inny obraz lub w tle, w sposób podobny do tego z Photoshopa.
FotoMix Posiada standardowy interfejs użytkownika, który jest zbudowany wokół ram explorer typu. FotoMix Jest podzielona na pięć zakładek; Tło, pierwszy plan, kompozycja, retusz i Zakończ. Istnieje kilka podpowiedzi, umieszczone w dolnej części okna, które kierują Cię jak poruszać się po aplikacji. To naprawdę jest bardzo łatwy w użyciu.
Ogólnie rzecz biorąc, FotoMix jest proste narzędzie do kadrowania obrazu, która nie wymaga dużych umiejętności. Minusem jest to, że ze względu na prostotę aplikacji, kontrole wydają nieaktualne. Bardziej zaawansowany użytkownik znajdzie aplikacja bardzo ograniczona, a niektóre proste funkcje, takie jak przycisk "cofnij" są nigdzie znaleźć?