Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Flash Player 18.0.0.114 Beta (IE) 32x32 Flash Player 18.0.0.114 Beta (IE) Pobranie


Materiały do pobrania: 168143
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-05-07
Rozmiar: 27.59 KB
Wydawca:

Flash Player 18.0.0.114 Beta (IE) zrzut ekranu Flash Player 18.0.0.114 Beta (IE) zrzut ekranu

Opis wydawcy do Flash Player 18.0.0.114 Beta (IE)

Adobe Flash Player to wybór zarówno dla osób indywidualnych i organizacji, jeśli chodzi o bardzo silnym i bardzo elastycznych wieloplatformową Runtime Client. Flash posiada wiele nowych funkcji i nadal wszechobecne standardem Web; To oprogramowanie jest zawarta we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych.
Adobe Flash Player obsługuje kilka formatów danych, w tym AMF, SWF, XML i JSON. Formaty multimedialne, które są obsługiwane przez program Flash Player MP3, FLV to, JPEG, GIF, PNG i RTMP. Inne obsługiwane funkcje obejmują przyspieszenie renderowania grafiki, wielowątkowego i wsparcie dekodowania wideo webcam dla StageVideo. Adobe Flash Player pozwala również na większe kontroli prywatności, wykorzystując chroniony HTTP Dynamiczny Streaming (HDS).
Najważniejsze cechy to:
  -Wysoka Jakość, niska przepustowość wideo z zaawansowanej technologii kompresji i wielowątkowe dekodowanie wideo.
  -Crisp Tekst artystyczny, z wykorzystaniem zaawansowanego mechanizmu generowania tekstu.
  -Stage Akceleratorem 3D renderowania grafiki.
  -Engaging Flash video, treści i aplikacji z trybu pełnoekranowego.
  Efekty -Real dynamiczne czasie filtrów składające się z wielu do Bevel, poświata, dropshadow, Blur, mapy przemieszczeń Color Matrix, Splot, Gradient Gradient Glow i Faza.
  Tryby -Blend, wzmocnienie udar i gradientu radialnego.
Wszechstronność Adobe Flash player nie ma sobie równych, z animacjami, które zawierają tekst i grafiki wektorowej. Animacje te zazwyczaj nie zajmują dużo miejsca na dysku i zawartość animacji Flash można również skompresowane w celu dalszego zmniejszenia ich rozmiarów plików.
Ten produkt jest dostępny we wszystkich głównych systemów operacyjnych, tabletki, smartfonów i przeglądarek. Środowisko wykonawcze Adobe Flash Player pozwala na potencjalnie dotrzeć do ponad 1,3 miliarda urządzeń w całej sieci. Adobe Flash Player dostarcza wysokiej jakości treści cyfrowych za pośrednictwem pakietu potęgą.
Adobe Systems Inc. warunki nie hosting plików instalacyjnych produktu nich. Zostaniesz przekierowany do strony pobierania Adobe oficjalnej.
Pobierz oprogramowanie przez Adobe Systems Inc

Więcej materiałów do pobrania Flash Player (non-IE):