Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Fiddler 4.5.1.0 32x32 Fiddler 4.5.1.0 Pobranie


Materiały do pobrania: 50327
System operacyjny:
Licencja: Free
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-27
Rozmiar: 1.13 MB
Wydawca:

Fiddler 4.5.1.0 zrzut ekranu Fiddler 4.5.1.0 zrzut ekranu Fiddler 4.5.1.0 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Fiddler 4.5.1.0

Fiddler Jest wolne Web Proxy, który działa debugowanie w większości platform płynnie, systemów i przeglądarek. Rejestruje wszystkie ruchu przychodzącego i wychodzącego z komputera do Internetu i pozwala na debugowanie ruchu z praktycznie dowolnej aplikacji obsługującej proxy.
Jest to możliwe do manipulowania i sesje edit www za pomocą Fiddler po prostu ustawienie przerwania tak, że proces może być wstrzymane sesji, dając tym samym okazję do zmiany żądania lub odpowiedzi państwu. Jak również manipulacji sesji Web, można również tworzyć własne żądania HTTP, które można uruchomić za pomocą Fiddler pozwala odtworzyć złożone scenariusze, które w przeciwnym razie mogą być bardzo trudne do sprawdzenia.
Wszyscy wiemy, że bezpieczeństwo jest bardzo ważne, więc będziesz zadowolony wiedząc, że jest to objęte Fiddler również. Można go używać do testowania aplikacji internetowych przez odszyfrowywania cały ruch HTTPS albo czy konkretne sesje. W związku z tym można również upewnić się, że wszystkie pliki cookie, nagłówki i dyrektywy cache, które są przesyłane pomiędzy serwerem a klientem są poprawne.
Istnieje mnóstwo gotowych dodatków do Państwa dyspozycji, co Fiddler wysoce konfigurowalny i elastyczny w zależności od potrzeb. Jednak warto zauważyć, że choć wygląda prosty interfejs, wiele funkcji i narzędzi dostępnych w związku z tym Fiddler lepiej nadaje się do zaawansowanych użytkowników, programistów, testerów i administratorów systemu.
Prosimy pamiętać, że pobieranie jest dla użytkowników .NET 4, jednak wersja dostępna jest również dla użytkowników .NET 2.
Pobierz oprogramowanie przez Telerik

Więcej materiałów do pobrania Fiddler: