Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Bluetooth Driver Installer 1.0.0.96 Beta 32x32 Bluetooth Driver Installer 1.0.0.96 Beta Pobranie


Materiały do pobrania: 17200
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-29
Rozmiar: 6.04 KB
Wydawca:


Opis wydawcy do Bluetooth Driver Installer 1.0.0.96 Beta

Ta niewielka aplikacja może zainstalować podstawowe sterowniki dla karty Microsoft Bluetooth. IIS app oparte na powszechnie znanym sposobem łatania katalogu% windir% \ inf \ Bth.inf pliku.
Aplikacja działa dla większości, ale nie wszystkich, adaptery Bluetooth; czy to klucze USB lub wbudowane karty. Uderzająco dobry punkt o Bluetooth Driver Installer jest to, że przed dokonaniem zmian do systemu, aplikacja automatycznie tworzy punkt przywracania. Jest to przydatne, jeśli coś pójdzie nie tak. Możesz użyć przywracania systemu Windows, aby przywrócić wszystkie zmiany, które zostały wprowadzone do komputera.
Bluetooth Driver Installer Jest solidny aplikacja, jeśli w folderze% windir \ inf \ Bth.inf plik jest uszkodzony w jakiś sposób, to będzie ją załatać Bluetooth Driver Installer , co naprawy ewentualnych błędów, które możesz mieć. Bluetooth Driver Installer Również automatycznie identyfikuje wszystkie urządzenia masz i wtedy można zainstalować sterownik zgodny, jeśli jest to potrzebne.
Ogólnie rzecz biorąc, Bluetooth Driver Installer jest wielki app, który jest lekki, posiada standardowy interfejs użytkownika i jest bardzo prosty w użyciu; zapewnia kreatory do uruchomienia Cię przez proces. Aplikacja oferuje także z danych w formie szczegółowego raportu na temat modelu urządzenia, producent i dywersji używany.