Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

BlueStacks App Player 0.9.24.4196 32x32 BlueStacks App Player 0.9.24.4196 Pobranie


Materiały do pobrania: 39363
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-05-11
Rozmiar: 13.5 MB
Wydawca:

BlueStacks App Player 0.9.24.4196 zrzut ekranu BlueStacks App Player 0.9.24.4196 zrzut ekranu BlueStacks App Player 0.9.24.4196 zrzut ekranu

Opis wydawcy do BlueStacks App Player 0.9.24.4196

BlueStacks App Player Jest doskonałym narzędziem dla co pozwala na uruchamianie ulubionych aplikacji mobilnych / gry w trybie pełnoekranowym w przeglądarce za pomocą komputera PC lub Mac.
Kluczowe funkcje BlueStacks App Player
  -W Pełni konfigurowalne środowisko
  -Wsparcie Dla wielu konfiguracjach OS
  -Google Integracja play
Raz zainstalowany, BlueStacks App Player może być skonfigurowany do pracy z wyboru popularnych platform społecznościowych Facebook i Twitter, tj. Jako środowisko prowadzi aplikacji Android, można skonfigurować BlueStacks App Player do pracy z kontem Google Play, dzięki czemu można uzyskać dostęp do wszystkich swoich favourtite aplikacje i gry!
Interfejs użytkownika BlueStacks App Player można całkowicie skonfigurowany do własnych potrzeb. Dodatkowo, jest zdolny do integracji z doświadczeń, które są software zaprojektowany i stworzony przez producentów komputerów.
BlueStacks App Player Obsługuje wiele języków.
Możesz cieszyć się pełną środowiska Android poprzez BlueStacks App Player , lub jeśli chcesz, możesz po prostu zainstalować Android ikony aplikacji bezpośrednio na pulpicie systemu Windows.
Więcej materiałów do pobrania BlueStacks App Player: