Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

BleachBit 1.6 32x32 BleachBit 1.6 Pobranie


Materiały do pobrania: 17005
System operacyjny:
Licencja: Open Source
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-09
Rozmiar: 6.06 MB
Wydawca:

BleachBit 1.6 zrzut ekranu

Opis wydawcy do BleachBit 1.6

BleachBit Jest bezpłatna aplikacja czyszczenia pamięci podręcznej, który jest przeznaczony do zlokalizowania, identyfikacji, podgląd i usuwanie niepotrzebnych plików i zapisywane w pamięci podręcznej, które są przechowywane w ramach swoich aplikacji w systemie.
Z BleachBit można zwolnić miejsce na dysku i strzec prywatności. Można zwolnić miejsce w pamięci podręcznej, usunąć pliki cookie, wyczyść historię Internetu, shred plików tymczasowych i usuwanie plików dzienników.
Aplikacja posiada wsparcie dla wielu aplikacji, w tym czyszczenia Firefox, Internet Explorer, Adobe Flash, Google Chrome, Opera, Safari i Skype.
Najważniejsze funkcje:
  Łatwy w obsłudze interfejs użytkownika: zapoznania się z opisem, zaznacz pole, które chcesz, kliknij przycisk podglądu i kliknij przycisk Usuń.
  -Command Interfejs wiersza dla skryptów i automatyzacji.
  -overwrite Wolnego miejsca na dysku, aby ukryć wcześniej usuniętych plików.
  -CleanerML Pozwala każdemu napisać nowy czyszczenia za pomocą XML.
  - BleachBit Pozwala zniszczyć dowolny plik.
  -Wsparcie Dla wielu języków.
BleachBit Ma coraz większą listę środków czyszczących dla aplikacji takich jak Firefox czy Skype. W ramach każdego czyszczenia, BleachBit daje opcje, które obejmują elementy, które mogą być wyczyszczone, takie jak cache, cookies i plików dziennika.
Ogólnie rzecz biorąc, BleachBit jest schludny mała aplikacja, która ma wiele funkcji. Możesz użyć BleachBit aby zwolnić miejsce na dysku; ta z kolei zmniejszyć rozmiar kopii zapasowych i czas ich tworzenia. Możesz zachować prywatność, zwiększyć wydajność systemu i można przygotować całe obrazy dysku dla kompresji wycierając wolnego miejsca na dysku.