Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Audials One 12.0.65100.0 32x32 Audials One 12.0.65100.0 Pobranie


Materiały do pobrania: 21102
System operacyjny:
Licencja: Commercial Trial
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-24
Rozmiar: 64.14 MB
Wydawca:

Audials One 12.0.65100.0 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Audials One 12.0.65100.0

Audials One Jest pobieranie aplikacji audio i wideo, która zapewnia dobrą patrząc interfejs użytkownika z intuicyjnym czuć. Interfejs ma fajną kolorystykę i funkcje są zorganizowane w sposób jasny i wyraźny sposób.
Audials One Jest w zasadzie wyszukiwarka, która gromadzi wszystkie darmowe wersje muzyki i wideo w Internecie dla Ciebie.
Wyszukiwanie odbywa się poprzez wypełnianie nazwisko lub tytuł piosenki artysty, który zapewnia Państwu wyniki i ich źródła,
większość z których wrócił z YouTube. Raz masz pliki, które są wysokiej jakości, można następnie zapisać je jako MP3 lub WMV na.
Aplikacja jest dobre dla znalezienia darmowej muzyki, ale niestety wydaje się, że nie można pobrać całych filmów. Z drugiej strony, wbudowana funkcja konwersji to aplikacja, która przekształca dowolny film lub muzykę w swojej kolekcji i przekształca swój typ pliku, to wspaniała cecha.
Ogólnie rzecz biorąc, Audials One jest naprawdę dobry sposób, aby zlokalizować darmowej muzyki w Internecie, ale nie wydaje się, że doskonale nadaje się do znalezienia darmowe filmy. Audials One Ma również krótki okres próbny.
Pobierz oprogramowanie przez Audials AG

Więcej materiałów do pobrania Audials One: