Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Audials Moviebox 12.0.65100.0 32x32 Audials Moviebox 12.0.65100.0 Pobranie


Materiały do pobrania: 20890
System operacyjny:
Licencja: Commercial Trial
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-28
Rozmiar: 64.14 MB
Wydawca:

Audials Moviebox 12.0.65100.0 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Audials Moviebox 12.0.65100.0

Audials Moviebox Jest aplikacja video downloader, który ma wiele opcji dostępnych do pobierania materiałów wideo. Aplikacja pozwala również przesyłać strumieniowo multimedia bezpośrednio w aplikacji i posiada wewnętrzny odtwarzacz multimedialny, dzięki czemu można wyświetlić pliki do pobrania.
MovieBox ma kilka ciekawych funkcji, takich jak możliwość tworzenia list odtwarzania z filmów, a nie tylko organizować je według gatunku. Aplikacja pozwala również kopiować pliki do pobrania na dysk CD lub DVD.
Jednym minusem jest to, że to nie jest tak proste, jak być powinno, a interfejs użytkownika nie jest łatwo wyjść naprzeciw. Opcje formatów plików zmniejsza też, co może być trochę irytujące. To powiedziawszy, najbardziej popularnych formatów takich jak MP4, AVI, WMV, TS, MKV, MPEG, MPG, WebM, MOV, FLV, H.264, XVID, DIVX, 3ivx, DV, CDXL MVE, DFA, MVI,, PAF, PMP, RPL, RoQ i VMD są obsługiwane. Można również konwertować pliki audio do formatu MP3.
Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja Audials Moviebox ma kilka dobrych opcji pobierania materiałów wideo, można strumienia wideo i radio internetowe w aplikacji. Audials Moviebox Wydaje się być nie tak wygodne, jak inne aplikacje, ponieważ nie automatycznie wykrywać i pobierać filmy z Twojej przeglądarce.
Pobierz oprogramowanie przez Audials AG

Więcej materiałów do pobrania Audials Moviebox: