Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

AnyDesk 1.3.1 Beta 32x32 AnyDesk 1.3.1 Beta Pobranie


Materiały do pobrania: 63856
System operacyjny:
Licencja: Freeware
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-27
Rozmiar: 1.28 MB
Wydawca:

AnyDesk 1.3.1 Beta zrzut ekranu AnyDesk 1.3.1 Beta zrzut ekranu

Opis wydawcy do AnyDesk 1.3.1 Beta

AnyDesk Jest popularną aplikacją pulpitu zdalnego, który używa nowego kodeka wideo, który jest specjalnie zaprojektowany do świeżych poszukujących graficznych interfejsów użytkownika.
Oprogramowanie AnyDesk jest wszechstronny, bezpieczny i lekki. Oprogramowanie to wykorzystuje szyfrowanie TLS1.2 i oba końce są związane kryptograficznie zweryfikowane.
AnyDesk Jest bardzo lekki i jest zapchane do pliku 1MB i nie wymaga uprawnień administratora lub instalacji. UI AnyDesk jest naprawdę prosta i łatwa w nawigacji.
Z AnyDesk można korzystać z prywatnego komputera z dowolnego miejsca. Twoja spersonalizowana AnyDesk -ID jest kluczem do pulpitu, wszystkie programy, dokumenty i zdjęcia. Co najważniejsze, dane pozostaje tam, gdzie należy, na dysku twardym, a nie gdzie indziej.
Więcej materiałów do pobrania AnyDesk: