Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski

Ant Renamer 2.11.0 32x32 Ant Renamer 2.11.0 Pobranie


Materiały do pobrania: 16264
System operacyjny:
Licencja: Open Source
Ostatnio zaktualizowane: 2015-04-09
Rozmiar: 1.14 MB
Wydawca:

Ant Renamer 2.11.0 zrzut ekranu

Opis wydawcy do Ant Renamer 2.11.0

Ant Renamer Jest
Zmiana nazwy partii narzędzie, które ma prosty interfejs, który będzie łatwo pozwalają szybko zautomatyzować zadanie zmiany nazwy wielu plików.
Ant Renamer Jest bardzo prosty w użyciu; przeciągnij pliki do panelu Pliki i wybrać jeden z wielu dostępnych funkcji w okienku Akcje. Aplikacja ma mnóstwo funkcji do wyboru, takich jak zmiany rozszerzeń i wymiana strun do bardziej zaawansowanych zadań, takich jak wyrażenia regularne i umiejętności korzystania z informacji EXIF ​​z aparatu.
Z Ant Renamer można również łączyć wiele zadań zmiany nazwy razem w partii. Funkcja ta partia może być zapisany do użytku w późniejszym terminie; przydatnym narzędziem, jeśli pracujesz z licznych pobranych plików.
Ant Renamer To bezpłatna aplikacja, która ułatwia zmianę nazwy wielu plików i folderów za pomocą określonych ustawień. Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja jest lekkie narzędzie, które posiada zaawansowane funkcje partii, które mogą wykonać wiele zadań w ciągu zaledwie kilku kliknięć.
Pobierz oprogramowanie przez Antoine Potten